Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyáknapja van.Párom...

Ma anyáknapja van.Párom anyukája,az én anyukám és a nagymamám is kap tőlünk ajándékokat.A kislányunk 1 éves. A párom nekem még egy boldog anyáknapját sem mondott,nemhogy adott volna bármit is. Ez normális így?

Figyelt kérdés
Ha a kislányunk oviba fog járni, biztos rajzol majd nekem valami szépet. De addig nem érdemlek meg egy szál virágot sem a a páromtól a kislányunk nevében?

2023. máj. 7. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%
Ezt miért nem a párodtól kérdezed?
2023. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
63%
Te is tudod, hogy nem normális. 1 éves kislány mellett az apukák 99,9%-a a tenyerén hordoz mindkettőtöket. A normális kapcsolatban. Az egyik legszebb időszak egy anya számára. Szerette volna a férjed ezt a kisgyermeket?
2023. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
96%
Még nincs vége a napnak. A többiek megkaptak már az ajandekokat?
2023. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
44%
A párodnak a párja vagy, nem az anyja. Ezt a hisztit...
2023. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
41%
Te vagy a férjed anyja? Vagy mi van???
2023. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én nem vagyok olyannal, akivel nem tudok és merek beszélgetni.

Nem tudtok kommunikálni. Terápia vagy válás. Vagy le lehet élni így is egy életet, örökös nyeléssel, feszültséggel, szuper gyerekkora lesz a kislánynak.

2023. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, ebben igazad van, de... Az egy éves kisgyerek szerinted magától ad valamit az anyukájának? Nálunk 12 a gyerek, de napok óta mondogatja a párom neki, hogy itt lesz ám anyák napja. Szóval igen, apukának kellene "közvetíteni" a két fél között. Vagy vesz egy csokit, és elmagyarázza a kicsinek, hogy ezt adja oda anyának/rajzoljon neki valamit stb
2023. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
31%
Ne már. A férjednek nem dolga "a gyerek nevében" neked ajándékot venni. Mindenki a saját anyját köszöntse. Miért kell feleslegesen hisztit csinálni ahelyett, hogy élveznétek együtt ezt a szép vasárnapot??
2023. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
86%
11. Akkor ezt mond meg a párodnak is!!! Mi tart vissza, félsz tőle?
2023. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
64%
11: náluk meg nyilván másképp volt, tehát neki az a normális. Ezért sem szabad ezen kiakadni.
2023. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!