Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálok itthon lenni, de nincs...

Utálok itthon lenni, de nincs elég pénzem arra, hogy elköltózzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, ez megy itthon. A szüleim állandóan veszekednek folyton a tesóimat és engem szidnak le mindenért és folyton kibeszélnek minket..

Apám az állandóan csak a sört issza és a tv-t bámulja, anyám meg a pénzt játsza folyton el a kaszinóba. Mind a ketten mindenbe csak a pénzt lássák.

Nem engedték hogy éljem saját életem, el érjem saját céljaim, nem engették hogy annak tanuljak ki ami szeretnék lenni a jövőbe. Az iskolát tavaly otthagytam a szüleim véget és elkezdtem dolgozni (ahova ők akarták hogy menjek) (takaritónői munka).

Folyton azt vágja hozzám az apám, hpgy amennyot már rám költött életem során és hogy a házában lakhattam/lakhatok mind vissza kell fizetnem, addig nem mehetek sehová se. Arátkoznj se engedtek sohase (mai napig) minden napomat itthon töltöm munka után mind eddigi egész életem során, de ezt már nem bírom tovább. Ezt a be zártságot, nem beszelhetek senkivel se személyesen családtagokon kívűl.

Minden nap sírok, hogy megint felkeltem és megint végig kell csinálnom ugyan ezt.

Amennyit keresek azt az apám elveszi. Az anyám folyton hátba szúr és a semmibe vesz.

Félek a holnaptól és a jövőtől, nem tudom mire számíthatok.

Pénzem nincs hogy elköltözzek, családtagokhoz nem mehetek , mit tehetek, hogy megszabaduljak tőlük?

Félek itthon lenni

19l



2023. máj. 15. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor szoktunk rákeresni arra, hogy ingyenes lelkisegély.
2023. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Kérd utalással a fizetésed.. bankkártyádnak a pin kódját meg ne mondd meg senkinek.


Vagy a kp-t be tudod fizetni a számládra egyes atm-eken keresztül is, vagy bankfiókban hazafelé menet.

2023. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Kaszinoba, mi? Melyikbe a harom kozul, ami egyaltalan letezik itthon?
2023. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Olyan melo ami szállást is biztosít?
2023. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Tanulj mert csak egy csoresz szakmunkás leszel, akkor tuti nem lesz otthonod.
2023. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Keress egy munkát, ahol van szállás is és menj el mielőbb. Lenne hol aludnod és tiéd lenne a teljes fizetés, ez elindulásnak jó. Ha tudod, majd esti fejezd be a sulit.

Kerestem neked pár hirdetést, ami nem nehéz fizikai munka, de van még sok, nézelődj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
97%

Én anyám miatt lettem úgy, hogy bármi áron, de el akartam költözni azonnal. Kiskorú voltam, mikor lett bankszámlám, de ahhoz anyám bele tudta tenni a kezét. Nyitottam számlát másik banknál, lett is konfliktus belőle, de úgy voltam vele, hogy ezt még elviselem, mert ezzel is közelebb jutok, hogy el tudjak menni. Amint eleget gyűjtöttem, csak egy papírt hagytam, hogy tudják, hogy elköltöztem és elmentem a legolcsóbb albérletbe, amit szimpatikusnak találtam. Itt szedtem magam szép lassan össze, másodállást is vállaltam, hogy boldoguljak.

Azóta se beszéltem a "családommal", de mégis sokkal jobban érzem magam azóta.

2023. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4es valaszolo

Nem, nem biztosit semmilyen szallast sem

2023. máj. 15. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Valahogy cska megtudod oldani hogy ne vegye el. Bankszamlad van? A bankba bemesz kb 10 perc és csinalnak egyet, sztan oda fel tudod tölteni a pénzt
2023. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nem láttad a fenti professiönös linkeket? Szállásos melók...
2023. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!