Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom elmúlt 30 éves,egyedül...

Lányom elmúlt 30 éves,egyedül neveli a gyermekét akit az én meglátásom szerint bántalmaz(megveri és sértő dolgokat mond).Pszichológust és könyv olvasást ajánlottam már neki,de nem fogadta el a tanácsom.Mit tehetek,hogy védjem meg az unokám?

Figyelt kérdés
bántalmazó szülő

2023. máj. 29. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Gyámügynél be kell jelenteni.
2023. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Gyámügynél jelentsd. Ehhez szakember kell. Te nem hiszem, hogy az van, nem lehet senkit sem küldeni pszichológushoz, aki nem tudja miben van.

Ők majd intézik.

2023. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Már bocs, de aki tényleg megveri a gyerekét, annak nem pszichológus meg ingyom-bingyom fejsimi kell, hanem börtön!

Borzasztó lehet látni, hogy a saját lányod ilyeneket művel, de gondolj az unokádra, hogy mennyit szenvedhet.

Jelentsd a gyámhivatalnál minél hamarabb.

2023. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

ez borzaszto :(.

Hany eves a gyerek?

Jelentsd gyamugynel azonnal.

Van lehetoseg hogy magadhoz vedd a kicsit?


A pszihologus biztos jot tenne neki, de amig nem javul a lanyod az unokadnak egy biztonsagos hely kell!!

2023. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

"akit az én meglátásom szerint bántalmaz"

A gyerek megerősíti, hogy verést kap?

Látható jeleket találsz rajta? Mennyi idős a gyerek?

2023. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
A belavau mellett a gyerekét egyedül eltartó és nevelő lányod segítséget is kap tőled a kamaszához? Legalább egy-egy hétvégére ott alszik nálad az unoka?
2023. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Utolsó 2 video beszélgetés alkalmával láttam,h megütötte.Mivel szóvá tettem azóta nem beszél velem.Nem veszi fel a telót nem nézi meg amit írtam.1000 km-re lakok.Féltem a kicsit is,hogy mi történhet ugyanakkor nem akarok a saját lányom szemében sem ellenség lenni

Segítség,h az én lakásomban laknak és az autóm használják(természetes)?Igen,közösfőzés-sütés, kirándulás, nyaralás az unokámmal évente több alkalommal

Elalvás előtti beszélgetésnél 1x mondta az akkor 5 éves gyermek akin látni nem lehet,hogy anyukája megverte.

2023. máj. 29. 12:10
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
És kitől látta a lányod ezeket a fenomenális nevelési módszereket?
2023. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Arra utalsz,hogy tőlem látta? Azt hiszem akkor normális dolognak(Szándékosan nem nevezem nevelési módszernek)tartanám ezt.Ő nem volt megverve gyerekkorában ,sem párkapcsolatában tudtommal.Sőt arra is képtelen voltam,h a srggére suhintsak.Tudsz adni hasznos ötletet amivel mindkettőjüknek segítünk?Köszi szépen.
2023. máj. 29. 12:38
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

6-os cicamica, a gyereket a kérdező felnőtt, önálló élettel rendelkező lánya vállalta. Rohadtul NEM, azaz NEM köteles egy percig sem bébicsőszködni a kérdező, pláne nem heti több napot, a saját szabadidejében. Mondjuk semmit se tudsz róla, de már fikázod, gratulálok.

Magadnak szülsz, nem anyádnak. Lehet kérni a segítséget, de ahogy te konkrétan elvárod, az hányadék. Az ilyenek nem érdemelnek meg semmit, csak a gyereket sajnálom, hogy egy ilyen önző perszóna hozta a világra.

2023. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!