Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek-e olyasvalakit, aki...

Ismertek-e olyasvalakit, aki régen rajongott az apjáért, de az anyja elidegenítette tőle, s a saját negatív képmására formálta?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, én nem is ismertem a fatert. Szerelemgyerek vagyok. 😉


Itt az apa és anya mai napig házasok. Ha az apa édesanyja (mama) nem köti oda a menyét, akkor ő elválik és viszi a félpénzt. Nem szép dolog volt ez a mamától, de a fiacskáját féltette. Lett ebből egy gyerek aztán sokára. Végülis egy számító hölgy, bepróbálkozott a városban gazdagabbakkal, helyi kocsmatulajokkal, bankárokkal, csak megpróbált beleszólni olyanba, amihez nem értett. Dobta is a férj.


A feleség főnökösködik mai napig a férj és a lány fölött. A lány imádta az apját a szó szoros értelmében, együtt mentek ki a vonatokhoz, kisvasutazni néha. Aztán most az az álművelt nő lett, mint az anyja, önerőből semmire sem képes, csak apróságokra, természetesen a saját komfortzónájukon belül. A férfi meg gürizett és gürizik -a feleség is mondjuk.



2023. máj. 31. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik nőrokonom ilyen. 22 éve szóba sem áll az apjával. Holott annak idején az anyja elhagyta őket évekre, míg egy másik pasival szépen élvezte az életet, aztán egy nap fogta magát és visszament a gyerekért, a bíróság meg még oda is ítélte. Azóta pont ugyanolyan beképzelt, agresszív, dacos, mint az anyja. Ugyanúgy játszmázik, ha valami nem tetszik neki, üvölt, érzelmi terrorizál. 2 elmebeteg...
2023. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya dolog ez. Amit én írtam, az sokkal kifinomultabb módszerekkel történt. A környezetüknek megjátszották magukat.
2023. máj. 31. 22:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Bár az apa sem szent ebben az esetben. Ügyeskezű, mérnök, amúgy igazi kádári proli. Egyetlen vigasza a border collie kutyája.
2023. máj. 31. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Unokatesom iylen.
2023. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

"Itt az apa és anya mai napig házasok"

"Dobta is a férj"


Végül is nem ellentmondás ám....

2023. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az az előző volt.
2023. jún. 1. 07:30
 7/9 A kérdező kommentje:
A nő egyébként nem büszke, hanem álbüszke. Ilyen lett a lánya is.
2023. jún. 1. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet én is, tudnék mesélni. Párom fia is ilyen sajnos.
2023. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarul: aki hülye, haljon meg!
2023. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!