Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most szerintetek mitévő...

Most szerintetek mitévő legyek?? 18 éves fiú vagyok, apám 14 évvel ezelőtt hagyott el, és ma meg megkeresett volt nálunk, csak én nem voltam itthon, szeretne velem találkozni...

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok az én helyzetemben?

2023. jún. 6. 01:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Kell a penz mert lassan dolgozni kezdel
2023. jún. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Engem is 18 évesen keresett anyám először (születésem után egyből állami gondozásba kerültem) mivel az államtól “kaptam” egy kis pénzt és érdeklődött “felőlem” hogy hogy vagyok. Pár szóval lekoptattam azóta nem keresett újra, ide stova 8 éve volt ez.
2023. jún. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit tegyél, azt neked kell tudnod. De ha valaki 14 éven keresztül nagy ívben sz**na rám, én nem akarnék találkozni vele.
2023. jún. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Én kíváncsiságból találkoznék vele. Nyilván nem kötelező rögtön egymás nyakába borulni. Kikérdezném ami érdekel. Meghallgatnám aztán eldönteném érdemes-e foglalkozni vele.
2023. jún. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Én nem foglalkoznék vele. Aki 14 évig azt sem tudta hogy élsz vagy halsz e vajon most miért akarhatja?
2023. jún. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
94%
Igaza van néhány előttem szólónak, nagyon gyanús az egybeesés, hogy olyankor kezd érdeklődni amikor pénzkereső lettél...
2023. jún. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
98%
Úristen, velem is ezt csinálta a 16. születésnapomon apám. Letiltottam őt a francba. Nem csak anyát tette tönkre anyagilag, hanem még a nagyszüleimet is. Vissza sem írtam neki. Én annyira nem értem az ilyen "szülőket". Jaaj, amúgy lett még 3 testvérem, de erről sem volt képes senki sem tájékoztatni. Pláne nem ő.
2023. jún. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Én próbáltam felvenni a kapcsolatot a sajátommal kurvára leszart én is találkoznék vele a helyedben legalább is azért hogy 1 tisztázd a szándékat másrészt a rosszul sűl el tanulj belőle és le tudd záni.


Én vagy 5 levelet küldtem a sajátomnak azután próbáltam felhívni is a vezetékes telefonját hallani se akar rólam. Hátha nálad jól sül el, legalább megpróbáljátok

2023. jún. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
74%
Egy próbát valóban megér hátha mi leszünk csak a vészmadarak miközben jók a szándékai...
2023. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
86%

Szerintem ne hagyd ki a találkozást mert bánni fogod, és lehet pár év múlva azon fogsz kattogni hogy mi lehetett volna ha....

Én egy esélyt adnék neki.

2023. jún. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!