Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Titeket zavarna...

Fiús anyák! Titeket zavarna ha a menyetek nem főzne?

Figyelt kérdés

Nem főzne, de megoldaná máshogy a napi étkezést. Pl napi menüvel.

Nem azért mert nem tud (gyakorlással és receptek alapján mindenki tud/megtanul), hanem mert nem akar, nem érdekli.


2023. jún. 7. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 anonim ***** válasza:
93%
Mi közöm van ahhoz, hogy a felnőtt gyerekemre főz-e valaki? Ha a fiamnak hiányozna a házi koszt, csinálhat magának
2023. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
96%
kettejükre tartozik, ha nekik így megfelelő, akkor így megfelelő.
2023. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk azért alapnak kéne lennie így a 2023-ban, hogy a feleség != cseléd.

Pasiként írom, nem házasodtam még meg, de én erősen ellenzem ezt a fajta primitív/maradi hozzáállást.

2023. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 anonim ***** válasza:
95%
Mi közöm volna hozzá, hogy más emberek főznek vagy nem főznek?
2023. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/149 anonim ***** válasza:
96%
És miért az ő dolga a főzés vagy rendelés?
2023. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/149 anonim ***** válasza:
94%

én egy háromfiús anya fia vagyok.. :D

minket édesanyánk megtanított főzni alapokat, én jócskán tovább fejlesztettem ezt.

úgy neveltek minket, hogy semmi sem a nő, és semmi sem a férfi dolga, hanem a társak társak, nem pedig cseléd-úr, vagy úrnő-cseléd

a párom nem tudott főzni, de együtt töltöttük a főzésre szánt időt, így teljesen elfogadta ő is, később páromra is ragadtak dolgok, de nem szeretett egyedül főzni soha.

25/F

2023. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, semmi közöd ahhoz, hogy a fiad nője mit csinál és mit nem. Ha nagyon belemászol az életébe, akkor bizony ott fogja hagyni anyuci pici fiát. Vagy ez a célod? Hagyd őket békén.
2023. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/149 A kérdező kommentje:
Én vagyok a meny “jelölt.” Még nem találkoztam az anyóssal, de a párom mesélései alapján ő olyan tipikus, főzős-sütős családanya. Csak ezért kérdem. Én életemben nem főztem még semmit, max tésztát valami kis egyszerű szósszal, vagy mirelit kajákat kisütöttem. És 23 éves vagyok. Szégyen, de ez van. Szinte undorodom a nyers alapanyagoktól, meg a főzéssel járó kosztól. Páromat nem zavarja, de nem tudom mit fog ehhez szólni az anyja. Mert az én anyám is ilyen háziasszony típus, és mindig megszólt, hogy lusta vagyok, nem fogja egy pasi sem tűrni, ha nem teszek elé kaját stb.
2023. jún. 7. 01:19
 9/149 anonim ***** válasza:
92%

Más világban nőttek fel, nem tudsz mit tenni, hogy figyelmen kívül hagyod vagy mást mondasz, szóba sem hozod stb.

Amúgy nem szégyen szerintem, ha normális a párod és elfogadja akkor meg abszolút felesleges más mit gondol.

2023. jún. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/149 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az a gáz hogy már előre ilyen jelentéktelen marhaságokon szorongsz ráadásul hajnalban. Lazíts. Valószínűleg tök jó fejek lesznek és bírni fogjátok egymást. Vagy ha mégsem akkor meg szard le. Ne feszülj rá
2023. jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!