Miért kell ezt elviselnem?




válasza:"Totál elkábítja anya fejét, és csak a pénzert van vele. "
Jól felértékeled anyádat, ha szerinted csak a pénzéért lehet vele valaki.
Költözzön el, és a probléma még van oldva.




válasza:



válasza:"Éjszakára meg mond, hogy legyenek csendben különben kihívod a rendőrséget csendháborítás miatt."
Hát ha én lennék az anyja és nekem szólna be egy iylet a gyerekem, már csomagolhatna is és mehetne amerre lat. Nem, nem szexelek hangosan, de nehogymar a gyerekem mondja meg mit csináltatok a saját lakasomban
#1
Nem anya, hanem a pasinak van pénze és jól ismerem anyát….




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Én megértelek, egy felnőtt sem akarja hallgatni ahogy húzzák az anyját.
A pasinak viszont nem engednék. Raknám ki, mint macskát szrni,ha velem üvöltözne.Anyád háza, meg ő tart el, költözz el ha nem tetszik,értjük..ja nem.
Az ne szüljön aki így gondolkodik. Neked is az otthonod,a pasi meg egy vendég. A pofámról sülne le a bőr ha az aktuális hapsim nevelőapát játszana.
Kapcsolódó kérdések:
Igazából mindenbe, amibe tudok menekülök. Sport, munka, játék, kapcsolat. Csak ne kelljen itthon lenni vele. Nem veszi észre, de teljesen ellok magától a viselkedésével. Elegem van a folyamatos veszekedésekből. Rá megy az egészségemre, munkamra. Szerinte könnyebb őt...
Sziasztok! Nem tudom mit kellene tennem most. Az biztos, hogy amint érettségiztem, megyek itthonról, de az még 2 év legalább. Apám lenéz engem, nincs hozzám egy jó szava. Amint hazaér egyből kezdi, bármit is csinálok, mindenbe bele tud kötni. Folyamatosan azt hallom,...
A lényeg, hogy apám és anyám régóta nincsenek együtt, és kb 14 éve összeköltözött a nevelőanyámmal az apukám, egy idő után mi is jöttünk vele. Először minden jó volt és szép, de mikor megszületett a saját akkor gyermeke minden megváltozott, elkezdtünk teher lenni...
Meg hogy nincsenek barátaim max elfogadnak, vagy elviselnek? Csak már kezd nagyon zavarni :/
Nos, még 3 évig egyetemre járok. Egy félév majdnem 300ezer ft. Apukám fizeti. Ennek, meg annak, hogy otthon lakom, az a hátránya, hogy a szüleim nyomásban tartanak. Ha nem max pontos vagy akörüli zh-kat meg nem ötös-négyes vizsgákat írok, kiabálnak velem. Már gimiben...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




