Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ezt elviselnem?

Miért kell ezt elviselnem?

Figyelt kérdés
Anyának van 3 hónapja egy palija. Azóta szinte mindennap csak azt hallom ahogy dugnak, és már nagyon elegem van hogy próbálok anyával beszélni erről hogy legyenek halkabbak mert én így nem tudok tanulni meg stb és idegesít, de erre annyit mondd hogy “bocs hogy boldog vagyok”. Ugyanúgy csinálta tovább. Próbáltam zenét hallgatni közbe, akkor le is nyugodtak. Volt hogy aludtam és nagyba az éjszaka közepén anyám nyögésére kelek fel (egy szintes ház, 2 szobával arrébb van a hálószobája), párnát húztam a fejemre és úgy aludtam el. Meg olyan is volt hogy korábban hazajöttem suliból és nem tudtam hogy anya pasija is itt van, és amikor benyitottam a bejárati ajtón azt látom hogy anya és a pasija ott dugnak. Annyira elkapott a hányinger hogy bevágtam az ajtót és a hátsó ajtón mentem be. Anyáék persze nem láttak semmit ebből. Aztán mikor benyitott a szobámba anya elkezdi “Te mikor értél haza?”. Mindegy a lényeg hogy már nem bírom elviselni ezt, ráadásul nem is nagyon kedvelem a pasit, mert nagyon lenéz és ordítozik velem apró hülyeségeken. Totál elkábítja anya fejét, és csak a pénzert van vele. Egyke vagyok és lány. Valami tanács?

ápr. 28. 12:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
17%

"Totál elkábítja anya fejét, és csak a pénzert van vele. "


Jól felértékeled anyádat, ha szerinted csak a pénzéért lehet vele valaki.

Költözzön el, és a probléma még van oldva.

ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 AzImi ***** válasza:
10%
Nap közben el tudsz menni a könyvtárba tanulni, ott csend van. Éjszakára meg mond, hogy legyenek csendben különben kihívod a rendőrséget csendháborítás miatt.
ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
45%

"Éjszakára meg mond, hogy legyenek csendben különben kihívod a rendőrséget csendháborítás miatt."


Hát ha én lennék az anyja és nekem szólna be egy iylet a gyerekem, már csomagolhatna is és mehetne amerre lat. Nem, nem szexelek hangosan, de nehogymar a gyerekem mondja meg mit csináltatok a saját lakasomban

ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

#1

Nem anya, hanem a pasinak van pénze és jól ismerem anyát….

ápr. 28. 13:32
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni anyukáddal, hogy mikor érsz haza. Felírod egy rajzlapra, kiteszed a hűtőre. Elalvásig fülessel hallgatsz zenét. Este füldugó, amit anyukádnak is megmondassz, ha véletlenül nem kelsz fel reggel, akkor rángasson ki az ágyból. Továbbtanulás olyan helyen, ahol kollégista lehetsz. Gondolom nem órákig ügyködnek, de ha igen, akkor meglepődve gratulálok a barátjának. Szóval legyél egy kicsit toleránsabb. Kitartást neked, ezekkel a praktikákkal sok kellemetlenséget megúszhatsz.
ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Költözés ki van zárva, apa külföldön dolgozik. Pénzem meg nincs arra hogy elköltözzek. Mostanában inkább elmegyek a barátomhoz, de ez nem old meg semmit.
ápr. 28. 13:35
 7/51 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm ezt megfogadom!
ápr. 28. 13:36
 8/51 anonim ***** válasza:
59%
Vigyél te is haza valakit és add vissza!
ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Gézu5 ***** válasza:
52%
Én maxi hangerőn egy pornócsatornát kapcsolnék be ilyenkor
ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
73%

Én megértelek, egy felnőtt sem akarja hallgatni ahogy húzzák az anyját.

A pasinak viszont nem engednék. Raknám ki, mint macskát szrni,ha velem üvöltözne.Anyád háza, meg ő tart el, költözz el ha nem tetszik,értjük..ja nem.

Az ne szüljön aki így gondolkodik. Neked is az otthonod,a pasi meg egy vendég. A pofámról sülne le a bőr ha az aktuális hapsim nevelőapát játszana.

ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Elviselnétek egy olyan anyát aki mindenből veszekedést generál és hisztizik?

Igazából mindenbe, amibe tudok menekülök. Sport, munka, játék, kapcsolat. Csak ne kelljen itthon lenni vele. Nem veszi észre, de teljesen ellok magától a viselkedésével. Elegem van a folyamatos veszekedésekből. Rá megy az egészségemre, munkamra. Szerinte könnyebb őt...

Utálom apámat, hogy kéne elviselnem a dolgait? 17/l

Sziasztok! Nem tudom mit kellene tennem most. Az biztos, hogy amint érettségiztem, megyek itthonról, de az még 2 év legalább. Apám lenéz engem, nincs hozzám egy jó szava. Amint hazaér egyből kezdi, bármit is csinálok, mindenbe bele tud kötni. Folyamatosan azt hallom,...

Hogy kéne ezt elviselnem? (Lelki bántalmazás)

A lényeg, hogy apám és anyám régóta nincsenek együtt, és kb 14 éve összeköltözött a nevelőanyámmal az apukám, egy idő után mi is jöttünk vele. Először minden jó volt és szép, de mikor megszületett a saját akkor gyermeke minden megváltozott, elkezdtünk teher lenni...

A szüleim miért mondják hogy mindenki más jobb nálam?

Meg hogy nincsenek barátaim max elfogadnak, vagy elviselnek? Csak már kezd nagyon zavarni :/

Ti elviselnétek még 3 év félelmet, megfelelési kényszerbe beleroskadást, vagy nehezen, de kilépnétek?

Nos, még 3 évig egyetemre járok. Egy félév majdnem 300ezer ft. Apukám fizeti. Ennek, meg annak, hogy otthon lakom, az a hátránya, hogy a szüleim nyomásban tartanak. Ha nem max pontos vagy akörüli zh-kat meg nem ötös-négyes vizsgákat írok, kiabálnak velem. Már gimiben...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!