Apám sokszor készít reggelit hétköznap is, már reggelre ott a tojás, szalonna stb az asztalon. Mindenkinek csinál. Vagy bundáskenyér stb. Akkor én luxusban élek ha rendszeresen csinál apám reggelit mire felkelek?




válasza:



válasza:



válasza:Most mi a kérdés tulajdonképpen?
Igen, másnál is van, hogy valamelyik szülő szeret főzni és mindig csinál kaját. Máshol meg nem. Ahány ház, annyi szokás.
Nyilván ha a család ennek örül, és ő is élvezi, akkor tök jó, jófej dolog tőle. Gondolom, te is kiveszed a részed a háztartásből, ahogy az fair. Ha szeretnéd kifejezni, hogy mennyire értékeled ezt, akkor vegyél neki valamit, aminek örülne, vagy ölelgesd meg, és mondd el, milyen szuper apuka.
Azt továbbra se értem, mi volt a kérdés lényege :D




válasza:



válasza:nem, nálunk nem várt terített asztal reggel, és igen sokaknak ez luxus
élvezd ki, becsüld meg




válasza:Majd, ha lesz családod, te is add meg nekik ezt a luxust.
Nálunk nagyanyám még így csinálta: nagyon jó érzés volt a bundáskenyér illatára ébredni.
Kapcsolódó kérdések:
Gondolok itt valamilyen fura szokásra, rutinra, de tényleg bármi szóbajöhet, aki szeretne, írhat privátban is. Én is anyukaként írok, egy lányom van akit egyedül nevelek.
Nem szeretem anyámat. Sajnos így van. Túl a 30-on egyre inkább érlelődik bennem ez az érzés, egyszerűen nem vagyok képes szeretni őt, nem tudok rá szeretettel gondolni, közömbös nekem, egyszerűen nem tudom lezárni a múltat, a sok sebet amit hagyott rajtam és a...
Hiszen vele éli meg a hétköznapokat.
Kb havi egyszer jár haza, feleslegesnek tartja, hogy minden nap, minden másnap chateljetek, egyszerűen nincs mit mondani, neki bőven elég, ha hétvégén videohívásoztok egyet, meg ha van valami, akkor írtok egymásnak. Csak ez a minden napi szia - szia - mizu? - semmi,...
Rengetegszer adtam esélyt közeli rokonoknak, hogy barátságosan viselkedek velük, rengeteget segítek otthon (ingyen), kedves vagyok, s sokszor provokálnak engem veszekedésre, irígységükről is beszélnek. Minthogy régóta nem velük lakom, emiatt nem is nagyon tudják, hogy...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




