Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők direkt szeretnek...

A szülők direkt szeretnek szivózni a gyerekeikkel, és mindenért leszabályozni őket?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok, az zajos, idegesítő, zavaró, kellemetlen, meg baj számukra...


Ha nyitva hagyom az ajtót, hogy járjon a friss levegő, és bevágja a huzat már rohannak fel és ordibálnak, hogy miért csapkodom az ajtót. Ha mondom, hogy a huzat volt akkor "De van kezed, hegy megfogd!"

Ha zenét hallgatok(tényleg nem hangosan, de vékonyak a falak, és minden ami áthallatszik 1 picit már jönnek hogy "hangos, hangos halkítsd le, aludni akarunk!!!" Ők hangosabban hallgatják a híreket mint hogy én zenét hallgatok, de hangos a zene...-.- És mindig akkor akarnak aludni, pihenni ha haza jövök és zenét hallgatnék vagy filmet néznék.... -.-' Amikor nem vagyok itthon és pihenhetnének akkor áááh nem, nem pihennek csak amikor haza jövök... Igen, biztosan véletlen, hogy minden héten ez van kb minden nap.

Ha kint hagyok egy tányért(mert tiszta csak ettem valamit, és még eszek a nap későbbi folyamén) már jönnek hogy "megint ott hagyod a koszos tányérod az asztalon!?"

A szobámba azt mondták, hogy én takarítom, de minden nap megkapom, hogy mekkora kupleráj van, és takaríthatnék már... De nekik mi közük hozzá? Nem az Ő szobájuk, nem az Ő holmijaik...


Elköltöznék de tanulok nem tudok mellette dolgozni hogy eltartsam magam de ezt nagyon nem bírom.


Komolyan ezt élvezi valaki? Mert már úgy érzem, hogy ha nem lennék az is baj lenne. Nem lenne kit leteremteni hogy mit csináljon, és mit ne...



2012. júl. 2. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A szülők már csak ilyenek. Majd ha te szülő leszel, le se sz@rd, mit csinál a gyereked. Azt annyi. Később meg, amikor mész hozzá börtönlátogatásra, ne csodálkozz.
2012. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Érd el a 18-at és költözz el, majd mutass jó példát a gyerekeidnek ezen okulva.
2012. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem ilyen minden szülő. Neked ilyen jutott. Lehet, gondjaik vannak és kissé feszesek az idegeik. Jó, tudom, miért rajtad csattan az ostor? Hát Te vagy kéznél. A zenehallgatást, TV-zést megoldhatnád fülhallgatóval. Az ajtóhoz vehetnél kitámasztót.

Van, amelyik családnál nem számít a kint hagyott tányér. Nálatok számít. Akkor meddig tart betenni a mosogatóba? Az elmosást már nem is említem.

Nem fognak megváltozni a szüleid valószínűleg, de okosan nagyon sok ütköző pontot kis ráfordítással, odafigyeléssel el tudsz kerülni. Akkor lényegesen kevesebb oka lesz a szülőknek b@..tni Téged.

2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem direkt teszik.... Csak dolgoznak, fáradtak, feszültek... aztán az is lehet, hogy néha a te stílusod vagy hangnemed a nem megfelelő számukra... Generációs különbségek. :) Egy idő után hajlamosak a szülők is elfelejteni, hogy ők is voltak fiatalok... :)
2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtót ki lehet támasztani.
2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

1. füllhallgató

2. ajtót ki lehet támasztani

3. tányért öblitsd le

4. ha azt mondják kupi van mond az hogy nálad ez a rend

2012. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rajtad vezetik le a felgyülemlett feszültséget


A kormány szívatja őket,de mivel ők nem tudnak visszavágni ezért te rajtad vernek le mindent

2012. júl. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy pedig nem elégedettek az életükkel
2012. júl. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg otthon laksz, addig a szüleidhez kell alkalmazkodni. Használj fülhallgatót, támaszd ki az ajtót, a tányért tedd vissza a szekrénybe, és takarítsd ki a szobádat. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a tányéros dolgot én is utálom amúgy -.-"
2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!