Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van megoldás? Másfél éve...

Bruteon kérdése:

Van megoldás? Másfél éve rákkal műtöttek, azóta valahogy semmi életkedvem nincs. Nem tud lekötni szinte semmi. Elég sokat gondolkodok a jövőmről, ami egy nagy 0.

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy anyám nem képes felfogni azt, hogy én hogy látom érzem a dolgokat. Neki van egy elgondolása, hogy hogyan kellene működnie a dolgoknak, hogy kellene másoknak viselkednie, azt hogy mások másként látnak valamit, az mélységesen felháborítja, és mindennek elmondja az illetőt, velem is így viselkedik. Hiába próbáltam vele beszélni, semmi haszna nem volt, csak megtudtam, hogy egy "szemétláda, lusta állat" vagyok. Elköltözésre sajnos esélyem sincs.35f
2013. máj. 21. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi életkedved nincs, de: a környezetednek szüksége volna rád.
2013. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom itt az ideje, hogy megváltozzon a gondolkodásod! Hidd el!

Javaslok egy agykontroll tanfolyamot dr. Domján Lászlóval:

júl. 13-14, 20-21 [link]

Ha anyagilag nem tudod megengedni magadnak, írhatsz az agykontroll alapítványnak egy kérelmet indokokkal és biztos találnak megoldást kedvezmény adására. Mikor én végeztem el én is kaptam kedvezményt nem voltunk gazdagok. Viszont életem legjobb döntése volt, hogy elvégeztem. Csak javasolni tudom! A jövőd az, amit elképzelsz róla! Egy próbát megér, ne zárkózz magadba!

2013. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Amado atya ***** válasza:

Ne hagyd el magad. Nincs értelme.

A 70+ éves anyukámat is daganattal műtötték két éve, és csak arra az időre fogott vissza egy kicsit a lendületből, míg a sebei teljesen begyógyultak. Mindemellett teljesen vitális, hatalmas életkedvvel, és az életvitelén se sokat változtatott, csak kicsit jobban kíméli magát, mint eddig.

Ezek után Neked ilyen fiatalon ugyan miért nincs semmi életkedved? :O

2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!