Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a helyembe?

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Anyám nehéz eset mindig is veszekedő volt a kapcsolatunk most 20 éves vagyok és irányítani akar meg megmondja ,hogy mit csináljak és mit tanuljak ha nemet mondok meg ordibál velem,és velem akarja az egész házat kitakarítani de most őszintén nem az anya dolga ez? emlékszem volt egy bnőm felmentem hozzá és nem tudta,hogy kell bekapcsolni a porszívót mert mindent az anyja csinált én azért nem ilyen vagyok de a szobámat rendbe tartom és ennyi én máshol nem csinálok kupit azt ők csinálják én mindig elpakolok magam után. Na és ha fellázadok még én vagyok a g.eci hát ha lenne hova elköltöznék.
2013. jún. 8. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg beszélni anyukáddal,hogy ne veszekedjen veled,ha valami problémája van veled,mondja el szépen,csendesen.A házimunkában azért nem csak a szobád kitakarítására kellene odafigyelned,hanem még ezenfelül többet segíteni anyudnak,mert biztosan ô is fáradt,mert gondolom dolgozik is + az otthoni munka.Biztosan nem veszekedne veled annyit,ha többet segítenél neki.
2013. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam le,hogy ő nem dolgozik soha nem is dolgozott amióta megszülettem apa tart el minket.
2013. jún. 8. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld figyelmen kívül hagyni.

Neki van egy saját elve ami alapján azt akarja megvalósítani is.

Gondolom vannak céljaid,ha nincsenek akkor tervezgess egy csendes helyen,aztán gondolj végig szépen mindent és a körülményeket.

Tanulás,állás keresés...szépen lassan saját lábra tudsz majd állni és nem lesz ez:)

Azt mondom,hogy nem éri meg minden nap/gyakran veszekedni emiatt.Néha próbálj meg máshol is takarítani csak látszólag (vagy tegyél arrébb néhány dolgot) ha szerencséd van akkor látni fogja és észreveszi,hogy igyekszel...nem fog beléd kötni és leáll:)

Mondjuk én a helyedben egyszer csinálnék neki egy finom vacsorát,hadd örüljön és értékelje aztán lehet tényleg átgondolja a viselkedését.

2013. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már el kellett vólna költöznöd !

Mikor éretségizel?minek tanulsz?


Szerintem anyukád a hibás,ha te összetakarítasz akkor miért veszekszik?lehet már szeretné ha saját életet élnél

2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, hidd el, ilyen helyzetben egy költözés mindent megér. Én is ezt tettem, azóta nem érdekel, mi van anyámmal. 3 havonta egyszer felé nézek, de szigorúan 1 órára és már lépek is le. Nekem ennyi is elég belőle.
2013. jún. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!