Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire megszokott, hogy a...

Mennyire megszokott, hogy a szülő megpaskolja a gyermeke fenekét (14 éves kor felett, még felnőtt korában is)? És mennyire természetes Magyarországon a szülő-gyermek szájrapuszi, akár apa-fia között is?

Figyelt kérdés
Mindkettőre láttam példát, de ennyire természetes lenne? Vagy ők nem gondolják azt a 2. esetben, hogy ez már csóknak minősül?

2013. jún. 26. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem természetes. Rosszul vagyok,ha szülő-gyerek egymásnak szájrapuszit ad.
2013. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyu szokott odahúzni magához és megmarkolja a seggemet, meg ölelget

Nekem átlagos, de a kérdéseden kívül senkinek se mondom, mert úgyis nevetnének :D

21/F

2013. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére egyik sem szokás!!!
2013. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A paskolás szerintem bizonyos kereteken belül természetes,viszont a szájrapuszit már nem igazán tartom annak.Az ember a párjának szokott szájra csókot adni,annak,akit szerelemmel szeret,ez maradjon is meg neki.A szülőknek is marad jó pár gesztus,ami a szeretet kifejezésére szolgál,különítsük már el ezeket...

Viszont ha véletlenül becsúszik egy szájrapuszi szülő és gyermek közt (általában kisebb korban jellemző),az szerintem még természetesnek mondható.

2013. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma láttam, hogy egy lány anyukája el szeretett volna menni a lány mellett, de nem fért el a fenekétől, és megpaskolta, hogy még kicsit menjen arrébb :D:D Szerintem így pl semmi rossz nincs benne. A lány 15 lehetett amúgy.
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Anyu meg szokta paskolni a fenekemet, de gyűlöltem, amikor apám 13 éves korom után is megpaskolta. Főleg, amikor menstruálta, húúú de rühelltem.

Apám egyébként most a bátyám lányát ölelget, úgy, hogy a kislány háttal van apunak, apu karja meg úgy öleli át előről, mint egy biztonsági öv. A pikantéria csak az, hogy a kislány 11 éves, és már kezd nőni a kis cicije. Undorító. Szóltam anyunak, hogy figyeljen oda.

2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

anyám is szokta a fenékpaskolást egy időben, de leszoktattam róla

szájra puszit szerencsére még nem láttam rokonok között, én a szerelmem száját csókolgatom, nem a szüleimét

én üdvözlésként a barátnőknek sem adok puszit, csak alkalmakkor, ez intim dolog :)

2013. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 belbolyhocska ***** válasza:
86%

Én hozzá szoktam hogy apu rácsapdos a fenekemre, meg tesóméra is. Én 19 vagyok, tesóm 24 (már van egy gyereke). Engem nem különösebben zavar, elég sokat hülyéskedünk. :)

Kicsi koromban szájra puszit adtak nekem kb. ovis koromig. Azóta csak a seggemet csapkodják a szüleim. :D Számomra a szájra puszi kicsit intimebb, bár bizonyos kultúrákban ismerősök, távoli rokonok is szájra puszival köszönnek egymásnak. Ez már egyénfüggő, hogy kinek hol a határ.

2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
81%
Nekem a nagyszüleimnél mai naig elő fordul, nagypapánál és nagyanyámnál is. :S Pedig már 20 vagyok...
2013. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sosem volt divat a szájrapuszi a családban...szerintem nagyon gáz.Az egyik volt pasim viszont mindig szájrapuszit adott a kisfiainak.Ő ezt természetesnek találta.
2013. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!