Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan deríthetném ki ki az apám?

Hogyan deríthetném ki ki az apám?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kiderült, hogy akit eddig az apámnak hittem, nem ő a vérszerinti apám. Anyám nem akarja elmondani ki az, valószínűleg nem is tudja, mert mikor rákérdeztem csak sírva annyit mondott, hogy bárki lehetne az, sok kapcsolata volt, és volt amire nem is emlékszik mert részeg volt. Hogy deríthetném ki?
2013. jún. 29. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sehogy.
2013. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Menj el a Halálcsillagra és keress egy ilyen fekete fémpáncélba öltözött, minden levegővételnél hörgő fószert. Majd ő értesít, hogy ki az apád.
2013. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nevelôapád fiának tekint téged,foglalkozik veled és szeret téged,akkor szerintem ne foglalkozz a vérszerinti apáddal.Az az igazi apa,aki felnevel!
2013. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"annyit mondott, hogy bárki lehetne az"


- Anyu, miért van az, hogy a családban mindenki fekete hajú, csak én vagyok vörös?

- Hát, amekkora buli volt, örülj, hogy nem ugatsz.

2013. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Anyád tudott élni.
2013. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
68%

Nem számít, hogy vérszerinti apa vagy sem. Lehet, hogy nem is tud rólad. A nem vérszerinti pedig felnevelt.

Ha nagyon szeretnéd tudni, keresd fel anyud kapcsolatait, hátha valamelyikük tud valamit. Ha úgy van, csináljatok DNS tesztet:)

Szurkolok.!:)

2013. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

11:11 nem...


Anyád nem tudta, hogyan érdemes élni.

2013. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Anyád jó nő? Ha igen akkor meglátogatnám szívesen, kedvelem a MILF-eket.
2013. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Most amúgy miért kell egyből rákattanni az anyujára? Mindenkinek lehet olyan dolga, amire nem büszke.
2013. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk az a mondás járja, hogy azé a gyerek aki felneveli.

Tehát az apád az aki apunak hívsz.


Valahol megértem, hogy szeretnéd ismerni a vér szerinti apád. De ha anyád sem tudja ki volt az...


Gondolj bele. Mi változna, ha megismernéd az igazi apád?

2013. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!