Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatnak ilyet? Miért...

Dorina90 kérdése:

Hogy mondhatnak ilyet? Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
A szüleim múltkor azt mondták, hogy én már nem vagyok a kislányuk, mert hogy már barátom van, bla bla... Majd megszakadt a szívem, hogy ilyet mondtak. Miért mondták ezt? Nincs is barátom. Hogy mondhatták ezt? Már elfelejtették a sok szép időt mikor együtt nevettünk? Mikor semmi gondunk nem volt? ÉS mikor mindenben segítettek és együtt voltunk? Hogy mondhattak ilyet? Órákon keresztül sírtam, nem tudtam elképzelni, hogy egy szülő hogy mondhat ilyet a gyermekének?

2013. júl. 1. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te, úgy értették, hogy már nem a kislányuk vagy, hanem a nagylányuk.
2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd, h csak viccelsz!

Mik ezek a nagy szavak? Milyen a kapcsolatod a szuleiddel, ha egy ilyet felreertesz es orakig bombolsz?!

2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A felnőtt gyermekük vagy, nem a kislányuk. A világ legtermészetesebb dolga ez lenne, és nem pedig, hogy még 25 évesen is dedósnak kezelik, és nem engedik a saját útjára.
2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úristen!


Más meg azért sír,mert még mindig kisgyerekként kezelik őket otthon.....


A szüleid úgy értették,hogy már felnőtt vagy,van párkapcsolatod,hamarosan netán kirepülsz a családi fészekből......ez a normális!


Bár nem írtad a korodat....

2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy értették, hogy már nagylány vagy.
2013. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10 vagyok.
2013. júl. 1. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Marmint az IQ-d, a korod meg 23.
2013. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
"Dorina90" alapján azt hittem,90-ben születtél.....
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom a 4-est, ha csak 10 vagy. Szépen fogalmazol viszont, 10 éveshez képest- írj naplót.
2013. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!