Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 29éves nő vagyok és az anyukám...

29éves nő vagyok és az anyukám elő akarja írni, hogy kit szerethetek. Ti ezt engednétek neki? Kikérhetném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a férfibe, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk lelkileg is. Igen rendes, megbízható, kedves és nem utolsó sorban megfelelő egzisztenciával is rendelkezik.

Anyukámnak az a baja, hogy nem a mi városunkban lakik, hanem Budapesten.

Őszerinte "ott eleve nem élnek rendes emberek"...

Anyukám valószínűleg úgy számított, hogy helybeli lesz a férjem és így naponta meglátogathat majd minket, hogy teljesen belefolyjon a mindennapjainkba, meg persze a leendő unokák nevelésébe.

Most minden erővel el akar tiltani a kedvesemtől.

(Már öngyilkossággal fenyegetődzik, hogy bevesz gyógyszereket.)


Ti mit szólnátok, ha az anyukátok, vagy az anyósotok szeretne ennyire beleszólni az életetekbe?

(Légy szíves csak normálisan válaszoljatok, hogy majd meg tudjam mutatni neki a válaszaitokat, mert "őszerinte én nem vagyok normális", hogy másik városból választottam párt magamnak.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2013. júl. 6. 21:34
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

öööö

29 évesen már volt egy gyerekem :-)))


szal miért is engeded h beleszóljon ?

egy ekkora "gyereknek" nem kell már megmondani h mit tehet és mit nem

waze maholnap 30 éves leszel és hagyod h anyud beleszóljon az életedbe???


tess elköltözni és élni a saját életedet anyunak meg mond meg h felesleges fenyegetőznie és zsarolnia mert átlátsz rajta és nem érdekel

2013. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Könnyen beszélsz.
2013. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
22%

ez a story megint a tv 2-n lesz????????????????

kitaláció, ne törődjetek vele!

2013. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
4%

Elképesztő, hogy nem a realitás talaján álltok! 17-es és 21-es hozzászólásomat olvassátok el! Akkor én hülyeségeket írok, talán ezek a dolgok a mai világban nem léteznek?


Valóban így működik a világ? A rózsaszín ködfátyol leszáll és költözés van? Mit vinnél a kapcsolatba? Csak a testedet és kész? Ez elég a jól megalapozott megélhetésre? Biztos állásod van Pesten, havi 300 ezer Ft-os? Ha igen, akkor menj, próbaképp odaköltözhetsz! Lakva ismeri meg az ember a másikat! Nem távkapcsolatban, 200km-ről!


Figyelj! Az élet nem csak Internetezésből áll, hajnali 4h30m-kor. Keményen fizetni kell a rezsit Pesten! A kajád sem 2 Ft-ba kerül egy hónapban és ez hosszú távon együttélésnél számít, hidd el a szerelem kevés egy kapcsolathoz! A XXI.században vagyunk, ahol kilakoltatások, szegénység, munkanélküliség van! Ha ez a háttérben figyelő férfi komolyan gondolta volna a kapcsolatot, hidd el nagyobb intenzitással lépett volna fel!

2013. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Bár kitaláció lenne!!!


Sajnos anya nem csak fenyegetőzött, hanem hajnalban mentőt kellett hívni, mert bevett egy csomó nyugtatót.

Már csináltak nála gyomormosást.

Most hagyni kell pihenni.

Majd este bemegyünk hozzá ismét.

2013. júl. 7. 13:24
 36/54 anonim ***** válasza:
87%
Anyuka csak eléri, amit akar
2013. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, ismertem egy középkorú (kb anyukád korosztálya lehet) nőt, aki folyamatosan azzal zsarolta, meg tartotta sakkban a férjét, hogy úgy félévente bevett egy fél marék nyugtatót - pontosan tudta, hogy a nyugtatókat eleve kiemelten tesztelik a nagy terápiás szélességre - kimosták a gyomrát, és ezzel elérte, hpogy mindenki úgy ugráljon, ahogy elvárja... aztán egyszer véletlenül a szokott pár doboz nyugtató helyett egy fél doboz szívgyógyszert vett be - és mi alatt egy hétig lebegett élet-halál között az intenzíven, volt alkalma mélyen elgondolkodni... egy életre leszokott az efféle undorító játszmázásról.

Egyébként meg, ha jót akarsz neki is meg magadnak is, akkor meséld el az orvosának töviről hegyire azt a történetet, amit itt nekünk is leírtál, hogy felismerje, anyukádnak bizony pszichiáteri szaksegítségre van szüksége.

2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
#36, na az lenne a lehető leghibásabb lépés a Kérdező részéről - egy beteges viselkedést nem megerősíteni kell, hanem elfogadtatni a pszichés beteggel, hogy ez beteges, és semmiképp nem célravezető...
2013. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
38-as: szerintem el fogja érni (sajnos!), mert a Kérdező eddig sem tett semmit a zsarolás ellen és most sem fog.
2013. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 The Other ***** válasza:
100%

Jól írják, hogy a mai nyugtatókkal nagyon nehezen lehet öngyilkosnak lenni. Láttam én már olyat, hogy valaki 6db Xanaxot vett be napi 5x (nem öngyilkolssági szándékkal, "csak" szorongott) és semmi baja nem volt. Nagyon tág ezeknek a terápiás tartományuk, ráadásul ellenszerük is van. Ha valaki valóban így akarna öngyilkos lenni, akkor több dobozzal kellene bevennie.

Szóval ne aggódj, rendbe jön az öreglány.


Viszont, most itt a lehetőség, hogy KÉRD A PSZICHIÁTRIAI FELVÉTELÉT! Öngyilkossági kísérlet után (akármilyen komolytalan) amúgy is ajánlott egy pár napos befektetés. Itt majd a pszichiáternek feltárod a köztetek húzódó nem egészséges viszonyt és kéred, hogy segítsen megoldani a konfliktust: nevezetesen azt, hogy az anyukád fogadja el azt, hogy a 29 éves lánya felnőtt.


Mindenképp ragaszkodj a pszichiátriai kezeléshez, ne engedd magad meggyőzni az ellenkezőjéről!!! (Pl. hogy jaj, megbánta; ő nem őrült; nincs rá szüksége; inkább enged neked). Ne hagyd magad lebeszélni, mert akkor minden folytatódni fog egy idő után.

2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!