Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya-Fia, zűrös kapcsolat. Ha...

Anya-Fia, zűrös kapcsolat. Ha bejátszok valamit mi lesz a vége? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Anyámmal kicsit zűrös a kapcsolatunk, mert gyakran elborul az agya csak úgy, mert azt gondolja magáról ő az Isten...

Ma is például csak 1 órára akartam volna kimenni 2 kresztanulás közepette sétálni, de azt mondja nem megyek sehova, hanem tanulok.


Mi lenne akkor, ha hivatkozván a 18. életévem betöltésére, szimplán lelépnék és majd visszajönnék?

Tudom, elég hülye feltevés, de jobb nem jut eszembe.



2013. júl. 10. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb balhézás várható. Ha neked megéri, menj, mert igen, szabad ember vagy, de ez még nem véd meg anya haragjától. Javaslom, próbálj minél hamarabb véglegesen(!) megszabadulni otthonról. Sajnos a legtöbb rossz szülő-gyerek viszonyra ez az egyetlen megoldás. Itt nem segít sem a beszélgetés, sem egymás átverése.
2013. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nagyobb szivas lenne belole. Amugy gondolom nem ilyen egyoldalu a sztori mint amit leirsz. A nagy tanulas kozben jolesne egy kis levego, de nem enged el a gonosz anyuka. Inkabb deritsd ki/valld be magadnak mik az igazi okok, es old meg azokat.
2013. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!