Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom pasizik. Hogyan...

A lányom pasizik. Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az előző házasságomból van egy 15 éves lányom és megtudtam, hogy van barátja (aki 19 éves). Nem velem lakik de nagyon szeretem és majdnem minden nap találkozunk de azt mondta, hogy először nem merte nekem elmondani mert félt, hogy elüldözöm a gyereket. Egyszer már majdnem összejött valakivel de lebuktattam a srácot mert csak szexre kellett volna neki. Jó emberismerő vagyok és akkor is igazam volt. Ez meg most egy kicsit sunyi nekem de próbálok nem szólni csak figyelni. Felvilágosítottam mindenről és mondtam neki, hogy azonnal szóljon ha baj van vagy bántja a gyerek. Egyáltalán nem vagyok nyugodt és nem merem rábízni másra a lányomat. Nem is értem, hogy az anyja hogy bízik meg az új gyerekbe. Tisztában vagyok vele, hogy lassan felnő de akkor is féltem a fiúktól. Mit tegyek?

2013. júl. 12. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy felnő. Ha beleszólsz, csak azt éred el, hogy titkolózni fog és hazudozni!
2013. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
ha ellenzed csak rosszabb lesz. neked is, neki is. beszélj vele a fiúról és sokkal nyitottabb lesz feléd, ha az ellenkezőjét teszed, még valami rosszba belekeveredik.
2013. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, h lazán fogd fel a dolgot! beszélj a lányoddal, h szívesen megismernéd a barátját, hívja el hozzátok mondjuk egy vacsorára. így talán könnyebb elfogadni a helyzetet, és nyugodtabb leszel, ha látod, h a fiú is normális. :)
2013. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit csinálnak az emberek ennyi idősen és jogy mennyire felelőtlenek. Nem ellenzem csak nem tetszik.
2013. júl. 12. 15:02
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenzed, akkor meg bujkálni fognak meg hazudni fog neked a lányod. Így is úgy is megteszik azt, amit akarnak.


27 N

2013. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó dolog, hogy nem tiltod és nem ellenőrizgeted őket. Lényeg, hogy nyerd el a lányod bizalmát amennyire csak tudod, hogy akármi van szóljon.

Próbálj meg minél több közös programot csinálni, Ti 3-man a lány, Te és a fiatalember. Hátha nem is olyan rossz srác. De, ha mégis akkor még idejében közbe tudsz szólni.

24/N

2013. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felteszem az adu kérdést?


Te mégis, őszintén, mit csináltál ennyi idősen? :)

2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

én még szűz voltam akkor :-))))


am lassan nekem is a lányom abba a korba ér, annyi a különbség h már 3 éve van egy srác akivel nagyon jóban vannak kvázi járnak, aludtak már nálunk és náluk is együtt - nem nem történt semmi sem mert külön ágyban :-)


felvilágosítottam és megadtam a bizalmat neki és nyomatékosan felhívtam a figyelmét arra h mindig legyen nála gumi -- igen a lányomnál legyen!!!! és a nélkül soha semmilyen körülmények között ne sexeljen !!!!


kénytelen leszel elengedni mert akkor nem fogja elmondani neked és titokban csinálja

ha az anyja bízik a srácban akkor próbálj meg te is bízni

ha mégis baj lenne még mindig ott a sörétes :-DDDD

2013. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kétszer találkoztam a sráccal és eddig nem győzött meg. Lehet, hogy csak több időre van szüksége. Mondjuk nem ilyet akartam a lányom mellé de ha neki ez jó akkor jó. Vagyis annyira nem jó de nem szólok :) A második találkozásnál kicsit elbeszélgettem a sráccal, hogy eszébe se jusson hülyeséget csinálni.

Az anyja is ugyanezt mondta, hogy emlékezzek vissza, hogy mit csináltam ennyi idősen. Emlékszem és pont ezért nem tetszik a dolog :)

2013. júl. 12. 15:24
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Én a lánnyal beszélnék a helyedben. Ülj le vele kettesben vidd el pizzázni vagy hambizni avgy valahova csak ketten egésznapos kirándulás, stb...


Mondd el neki hogy mit érzel, tudom férfiak nem szeretnek az érzéseikről beszélni de ő a lányod.

Mondd el neki hogy szeretnéd ha nem csinálna olyat, amit nagyon megbánhat ha elkapkodja... és konrkétan mondd neki hogy most a szexre gondolsz.


Azt is mondd el neki hogy csak 4 hónap után engeded meg azt hogy lefeküdjön a pasival, de csak is akkor ha a csávó nem erölteti és hogy ha megbízik a csávóban. És akkor se egy bokor tövében hanem 4 fal közt, ágyban, meghitten :))


Ennyi idő alatt úgy is kiderül hogy a pasinak tényleg komolyak-e a szándékai vagy csak kefélni akar.


És hogy smemi oylat ne tegyem meg a apsi kedvéért amit nem akar.


Egyébként ezt csak azért mondom, mert én mindent megadtam volna azért, hogy egyszer apukám leüljön velem szembe és elmondja mindezeket....

2013. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!