Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 éves vagyok. Apuval éltem...

12 éves vagyok. Apuval éltem eddig mindig csak mi voltunk ketten és most nemrég megismert egy nagyon kedves nőt aki mindig aranyos velem?

Figyelt kérdés
És most ideköltözik hozzánk és velünk fog lakni de apunak mindig azt mondja hoy szivem. Meg csillagom de nekem sosem. Miért nem? És ha ő lesz az anyukám akkor azt mikor lehet vele közőlni? Mert ha neke. Nem mondja hogy szivem akkor én sem mondhatom neki csak úgy hogy anyu, de nekem még sosem volt anyukám és szeretném mert olyan kedves. Mit csináljak? 12 éves fiú
2013. júl. 13. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Attól mert apukád barátnője nem lesz hirtelen az anyukád és az sem baj, hogy nem mondogatja neked is azt amit apukádnak. Megismeritek egymást és majd idővel elfognak ezek a dolgok dőlni, ne görcsölj rá.
2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon aranyos vagy, de tudod legtöbbször így a szerelmespárok szokták egymást becézgetni .:)

Egyébként ha meg eljön az idő, nyugodtan hívhatod majd Őt anyunak, ettől függetlenül.

2013. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de kis cuki vagy:DD

Szerintem ne bonyolítsd túl a helyzetet,legyél vele te is ugyanolyan kedves!Biztos nagyra fogja értékelni ezt a dolgot.

2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne ha csinálnánk együtt mindenféle anyukás dolgot mert nekem sosem volt mindig csak apukám volt. És ha megkérdezném hogy leszel az anyukám? Ès megmondanám neki hogy én is lehetek a szuvecskéje?
2013. júl. 13. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne támadd le ezzel a szívecske dologgal. Hagyd hadd alakuljanak a dolgok. Ha ő úgy érzi, úgyis fogja mondani egy idő után.
2013. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az összeköltözés után minden kialakul magától, de ha nem, akkor itt egy nagyon édes kérdés egy nálad egy évvel idősebb fiútól, akinek ugyan ez a problémája volt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így van,hogy, ha ő nem mondja akkor te sem mondhatod. Hanem kialakul. Apudat azért becézi mert ő a párja, rá a szerelmeként, társaként tekint.


Egyébként nem minden szülő becézgeti a gyerekét, az enyémek sem teszik. Csak tesómnak vannak becenevei de az sem a kisszívem kategória [közülük többet én ragasztottam rá és megmaradt] :)

2013. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Irtó édes kölyök vagy :)!


ne aggódj adj neki még egy kicsike időt,ha már elég régóta ismeritek majd egymást akkor biztos fogja mondani de ha nem akkor majd megkérheted rá ha úgy látod szoros kapocs lett köztetek.


Lehetséges hogy most még megijedne,ezért ha nagyon akarod szerintem beszélj erről apukáddal!

2013. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma itt alszik nálunk és én mondtam neki hogy nyugodtan leszidhat ha rossz vagyok mert mostmár ő is a családomhoz tartozik. Azthiszem örült neki mindig olyan kedves velem csak sosem csinál olyan anyukás dolgokat mint másnak az anyukája pedig szerintem ő is nagyon jó anyu lenne, dd nem csak nekem akárkinek.
2013. júl. 13. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meri. Adj neki időt.
2013. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!