Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudnám meglepni anyukám...

Mivel tudnám meglepni anyukám a legjobban? Nagyon szeretem, és ő a legfontosabb nekem a világon! Minden nap főzök neki valami finomat, de most szülinapjára szeretnék neki valami nagy meglepetést!

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 15:32
 1/3 anonim válasza:

Ez aranyos :)

Nem írtad hogy hány éves vagy, de ha már sütsz-főzöl neki akkor csinálhatsz neki egy finom tortát és esetleg egy könnyű ebédet elé.

Elhívhatnád őt moziba és utána egy kicsit nézelődni, hiszen a közös programoknál nincsen jobb :)

2013. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 vagyok^^ és nagyon szépen köszönöm a választ,jó ötlet.:)
2013. júl. 18. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj de cuki vagy:) milyen szép ilyet olvasni:) nem tudom...szerintem mondjuk ha írnál neki pár sor verset, vagy mondjuk egy fini sütinek biztos örülne, bár lehet sablonos, de ha elmondod neki, hogy mennyire szereted, akkor már azzal örömet szerzel neki:)
2013. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!