Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mi történ a...

Nem tudom, hogy mi történ a családommal, mit tehetek ennek helyrehozásában?

Figyelt kérdés

MOST csak legyen szives olyan irjon választ, aki átment iyen helyzetben, mert szerintem ez nem mindennapi.

Na, az van, hogy én 16 vagyok, és nehezen dolgozom fel az ilyen helyzeteket. Édesapám sokat dolgozik, mindennap késő délutánig,és akármilyen jót próbálok tenni, mindig a rosszat keresi benne, és állandóan vagy lehülyéz, vagy mindig azt mondja, hogy bunkó, meg ilyeneket.Nekem ez mindig rosszul esik, és bármit próbálok mondani neki,beszélgetni vele, mindig azt mondja, hogy nincs eszed, meg nem vagy te képes semmire, meg ilyeneket. Édesanyám most mindjárt egy éve, hogy beteg lett, de már a gyógyuláson van,és hogy milyen beteg lett, az nem számit, de azt mondhatjuk, hogy súlyos. Az anyósa apukámnak egy primitiv, sületlen fehérnép, nem egyezik sose apukámmal, majdnem mindig orditanak, és veszekednek egymással, meg a szinüket se akarják látni egymásnak. Idáig, tehát most egy éve, és a többi években szép családunk volt, meghitt, szeretet, és béke volt közöttünk, de most minden megváltozott. És testvérem nincs. De ezek a jelenetek nekem nagyon fájnak, már nem tudom őket feldolgozni. Azt mondják, hogy átokba vagyunk meg ilyen hülyeségeket. Pedig mondom, nekünk a múltunk nagyon tiszta. Képtelen vagyok, már nem tudom, hogy mit tegyek. És amúgy jól egyezek/tem apummal idáig, de most sokszor kikészit. Néha mintha maga lenne az ördög!!! Már elegem van, és nem tudom mit tegyek. Ha akad e esetleg olyan, aki ezt végigolvasta, és ha van ötlete, az legyen szives tanácsoljon valamit. Kérlek, segitsetek.....



2013. júl. 31. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagyon értem a családi viszonyokat itt. Apukád anyósa az édesanyád anyukája, a te nagymamád? A szüleid együtt élnek + a nagymama is veletek él?
2013. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sületlen fehérnép?... én ilyet fehér ember szájából még nem hallottam.
2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy vele tiszteletlen, és nem azért mondja, akkor egyszerűen fáradt. A sok munka és édesanyád betegsége valószínűleg kimerítette.

Szerintem írj apukádnak egy levelet. Kézzel. Írd le neki, hogy mennyire szereted, és mennyire hiányzik a jó kapcsolat, ami köztetek volt. Kérdezd meg tőle a levélben, hogy mit tehetnél, hogy javuljon a kapcsolatotok.

2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15:38 Az a helyzet, hogy igen, az édesanyám anyja, nagymamán, és nem élünk vele együtt, mi tömbházba élünk, ő házba, és egy nap általába kétszer feljön ide hozzánk, mert egy városba lakunk, és általába meglátogat.
2013. aug. 1. 08:19
 5/6 A kérdező kommentje:

16:09

Ha az én helyembe lennél, akkor megértenéd. És most már hallottál.Ha akartál volna valamilyen hasznos választ irni, akkor irhattál volna olyat is. Ha pedig csak ilyet irtál, akkor fölöslegesnek tartom azt az idődet, amit erre a kérdésemre pocsékoltál. Remélem megérted. Most nem haragszom rád,csak máskor ha akrsz irni valamit, irj hasznosabbat....

2013. aug. 1. 08:22
 6/6 A kérdező kommentje:

17:03

Köszönöm a válazószodat. Idáig a te válaszodból tudtam megérteni valamit. Nagyon köszönön, aranyos vagy. Te legalább megértesz.

2013. aug. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!