Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lakásmaffia ránk állt, nem...

A lakásmaffia ránk állt, nem tudok mit tenni, anyám nem enged haza mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyetemre jártam Pécsre amikor is arra jöttem haza, hogy nem akarok rasszista lenni ezért nem írom le. De idegenek voltak a lakásban és "spanoltak" az anyámmal. Aki amúgy amíg az egyetemen voltam picit támogatott de utána bevadult és 1 hónappal később kidobott az utcára és nem enged vissza. Békülni nem lehet vele, ügyvédet keresett fel ellenem, pénzt követel, a rendőrség leszar mindent. A barátnőmet is fenyegette, és ez a legkevesebb.


A legrosszabb hogy nincs hova hazamennem, anyám megköveteli, hogy menjek albérletbe, megközelíthetetlen lett. (ha odamegyek kopogtatni az ajtóhoz rendőrt hív, hogy zaklatom) ráadásul valószínűleg a lakásmaffia vár nyálcsorgatva arra, hogy becsaphassák anyámat, vagy mindenét el kelljen adnia.


Zárójelben megjegyezném, hogy a sportbiciklijeimet ma közölte, hogy zálogba adta és 55 ezer forintért adja csak vissza. Most jelenleg vadkempingezek, nem érdekli. Árva vagyok így senki másra nem számíthatok csak rá számíthatnék. A barátnőm családja elzárkózik.


Szóval az utcára kerültem, van még esélyem az albérletezésre, de nem tudom elfogadni és feldolgozni, hogy a lakásunk elveszett. Az ingatlan megközelíthetetlen, mert arra hivatkozva, hogy bántalmaztam (valószínűleg a "barátai" tanácsolták neki, hogy ezzel jót tesz mert kienged a való világba) erre hivatkozva a bíróság 30 napos távoltartási végzéssel is távol tart. ráadásul a hivatalos leveleimet sem tudom átvenni, ez most a legkevesebb, a holmim meg folyamatosan tűnik el. És az otthonom is. Mit is tegyek?



2013. aug. 2. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Zárójelben pár dolog

1: csak sejtem, hogy ez a lakásmaffia, de nem vagyok benne biztos

2: anyámat pszichiátrián kezelik, de sem a bíróság, sem a rendőrség nem tartja ezt nyomós indoknak az oldalamról

3: békülni nem lehet vele, próbáltam.

2013. aug. 2. 18:03
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja és ha hazamegyek a vélt bántalmazásra hivatkozva újabb eljárások indulnak, tulajdonképpen azt hazudik a rendőrségnek amit akar, kötelességük eljárni az ügyben, főleg ha rosszul van.


Valószínűleg azt használják ki a szélhámosok, hogy beteg. De az a baj, hogy valószínűleg felkészítették, hogy ezzel én elő fogok jönni idővel ezért ha mondom neki is csak támadásnak véli, jelen helyzetben finom segítséget sem tudok nyújtani.


HAJLÉKTALAN LETTEM!

2013. aug. 2. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az valós történet, sajnos szerintem jobbat nem tehetsz minthogy munkát és albérletet keresel, vagy inkább csak egy kiadó szobát, aztán szépen felépíted az életedet a nulláról.
2013. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

"Az ingatlan megközelíthetetlen, mert arra hivatkozva, hogy bántalmaztam (valószínűleg a "barátai" tanácsolták neki, hogy ezzel jót tesz mert kienged a való világba) erre hivatkozva a bíróság 30 napos távoltartási végzéssel is távol tart. "


Ne haragudj, nekem itt kicsit sánta a történet, mert egy bíróság nem ad ki távoltartási végzést csak úgy egyoldalúan. Akkor bárki bemehetne az utcáról és akár heccből is kérhetne bárki ellen, aki elment melletteés nem tetszett neki a képe. Szóval az azért érdekelne, ezt mégis hogy, és milyen eredménnyel vizsgálták ki?

2013. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Vadkempingbe van net?
2013. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezer, meg egy megfogalmazásban feltetted már ezt a kérdést....
2013. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Felnött diplomás ember vagy anyád helyében én is kiraknálak a lakásomból.
2013. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Ennyire azért nem kéne unatkozni. Olyan nincs, hogy nem viheted el a cuccaidat ő meg adogatja el. Meg távoltartási végzés, mert egy mentálisan beteg nő azt mondta? Mindig a sértettnek kell bizonyítania, hogy tényleg úgy történt, nem pedig az ártatlanságot. Ha nem így lenne bárkit lecsukhatnának bármilyen indokból, aztán bizonyítsa hogy nem ő volt, ha tudja. Meg ennyi erővel kiadsz egy lakást, bemész amikor nincsenek ott az albérlők, azt mondod hogy megvertek és a cuccaikat sem adod vissza.
2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Hányszor fogod megnyitni még ezt a témát?

Múltkor még szó sem volt a lakásmaffiáról.

Sőt akkor még a barátnődnél laktál.

2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!