Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Zavar, mikor a...

Mit csináljak? Zavar, mikor a szüleim úgy együtt vannak.

Figyelt kérdés
Régebben egyszer rájuk nyitottam este, szólt a tv és azt hittem csak azt nézik.. Azóta nem nyitok be, de tudom hogy mit csinálnak. Csak azért megy a tv hogy azt higgyem nézik.. Meg reggel azt hiszik alszok még mert csak 10 vagy 9 körül szoktam kijönni a szobámból pedig már 8 körül felébredek és akkor nem megy a tv és kicsit hallom anyukám nyőgéseit mert mellettem van a szobájuk. Meg most például elmentek pihenni.. Anyukám telefonja csörgött és nem vette fel, a tesóm hívta. 10 perc múlva megint hívta, akkor jöttek ki éppen a hálószobából, és mikor kérdezte tesóm a telefonba hogy miért nem vette fel, mondta hogy mert kintmaradt a telefon de ez nem is igaz. Meg előtte amúgy zuhanyoztak. Szóval gondolom megint.. Van hogy az ágy nyikorog kicsit és hallom. Annyira zavar. Olyan rossz tudni ezt mindig eszembe jut az a kép amit láttam mikor rájuk nyitottam. Meg ez az egész nekem olyan fura kicsit undorító. Jó lenne ha tudnák hogy hallom meg minden és úgy csinálnák hogy ne tudjam, de én nem akarok velük erről beszélni..
2013. aug. 3. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
füldugó,zene max hangerőn
2013. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 intrepid ***** válasza:
58%
Pedig ezt minden normális felnőtt ember csinálja, ha tanultat már biológiából, hát nem a gólya hozza a gyereket, hanem tudod van a méhecske, a bibe, és a porzó. Óvatosabban a rájuknyitogatással, nekik is jár egy kis magánélet.
2013. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

hány éves vagy?

jobb mintha egymást tépnék nem?

2013. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
örülj neki, komolyan. Régen nekem is rossz volt, mert néha én is hallottam. Most is inkább hallanám ezeket, de már nem lehet, mert csùnya vege lett. Szoval, jo mig ezzel foglalkoznak és nem veszekszenek.
2013. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
azért gondolom a szülei nyögései nem épp kellemes zene a füleinek...
2013. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván nem, de legalább tudja, h minden rendben. Ha akcióznak zene max hangerő fülhallgató és nem azt kell hallgatni h nyögnek
2013. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha nem tudnám mikor csinálják éppen. De folyton hallom, mert én este ha aludni akarok akkor ők épp azt csinálják. Vagy reggel.. de akkor szoktam zenét hallgatni, de akkor is tudom, és zavar. Ha nem lenne ilyen egyértelmű hogy mit csinálnak és csöndbe lennének nem lenne baj. De így folyton ott van előttem az a kép mikor rájuk nyitottam. Azt meg kihagytam, hogy tudom hogy mondtam hogy a szüleim, de csak anyukám vérszerinti szülő, "apukám" az nem, ő a mostohaapám. A szüleim elváltak már és anya újra férjhez ment, de az igazi apukámmal is sűrűn találkozok. Lehet hogy emiatt zavar annyira. Meg a mostohaapukám elég öreg anya meg fiatal majdnem 20 év van köztük de szeretik egymást. Örülök ha anya boldog de akkor is nagyon zavar és nem tudok mit csinálni.
2013. aug. 3. 18:23
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Ti most azt próbáljátok rádumálni hogy ez a természetes igen ezelőtt csinálták 60 évvel is, de valamire való szülők nem a nap közepén amikor a szomszéd nyomhatja a csengőt, vagy a telefon is pl csörög.. Házasságban igen is csak éjszaka vagy pedig üres lakásban illik le folytatni az ilyesmit kettejük között.. Mert nem kíváncsi rá se a gyerek legyen akár hány éves, és nem érdekel az se hogy megkívánja meg ilyenek, Gondolom nem 5 éve házasok hogy ne tudjanak időpontra tenni dugást


A szüleid ezek szerint semmibe vesznek, ha megunod nyugodtan mondjad anyádnak hogy, "azért nekem is elég volt hallani ahogy apu nyomta neked" Én hasonlóan előadtam anyámnak, csak lesett hogy mi van, meg röhögött... Mondjuk amennyit ők csinálták, 2 évbe jó ha 3x... van más elfoglaltságuk is


Ha te is találsz valakit majd, ne félj dughattok jókat. Remélem azért te úgy időzítesz majd amikor magad leszel a házban

21/F

2013. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?
2013. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én 12/L vagyok.
2013. aug. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!