Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengednék a...

Szerintetek megengednék a szüleim hogy magántanuló legyek az általános utcsó 2 évében? Attól hogy magántanuló vagyok ebben a két évben még felvesznek jó sulikba később?

Figyelt kérdés
Nem merem megkérdezni a szüleimet róla mert félek hogy nem engednék meg és akkor nagyon csalódaott lennék. Szerintetek az elég jó indok hogy a suliban nagyon rosszul érzem magam és legszívesebben sírvafakadnék reggelente. Köszi a válaszokat előre is.
2013. aug. 13. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem általánosban a 7.8. volt a legjobb éveim :)

Meg szerintem ez nagy általánosságban így volt. ötödikben még rühelltem a sulit, nyolcadiknak már vártam is.

Ne hozz elhamarkodott döntést :)

2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és akinek van tapasztalata a magántanulóságról az írjon. Sokkal nehezebb megtanilni az anyagot általánosban? Kérlek segítsetek. Nagyon fontos!!!! :,(
2013. aug. 13. 19:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Én középiskolában voltam magántanuló. Felesleges megkérdezni a szüleidet, nem ők döntik el. A fent leírt indokot nem fogják elfogadni...
2013. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnád miért akarok magántanuló lenni akkor megértenél. Szerinted merjem megkérdezni a szüleimet mert már december óta meg akarom mondani de nem merem. De így hogy közeleg a suli, muszáj lesz. Rémélem megengedik mert ha nem akkor én teljesen kipurcanok.
2013. aug. 13. 19:50
 5/16 A kérdező kommentje:
És később felvettek egy jobb fősulira vagy egyetemre attól hogy magántanuló voltál. Mert nálam ez a fő probléma hogy ha nem vesznek fel amiatt. Amúgy a szüleim jófejek és megértőek. Szerintem megengedik.
2013. aug. 13. 19:58
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Magántanulói státuszt csak közjegyző adhatja ki és az hogy te mindentől elpittyerged magad nem fogja meg hatni.
2013. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hogy miért akarok magántanuló lenni akkor nem lennél ilyen szemét. És egy gyerek a sulinkból magántanuló akart lenni és a szülei lebeszélték az igazgatóval és kész.
2013. aug. 13. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Inkább egy dilidoki kéne, aki kibeszéli belőled azt, hogy sírvafakadsz az iskolában... Nem a magántanulóság a megoldás.
2013. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Inkább hagyj békén. Majd megoldom egyedül.
2013. aug. 13. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Neked tényleg komoly gondjaid lehetnek... javaslom hogy ne magántanuló akarj lenni, hanem menj pszichológushoz. Mellesleg leírhatod nyugodtan hogy miért akarsz magántanuló lenni, ne csak mondogasd hogy "ha tudnád..". Értem én hogy bántják az érzékeny kis lelkedet, de ha ez így műkődne, akkor a fél iskola magántanuló lenne. Hidd csak el, hogy NEM a szüleidet kell meggyőznöd.
2013. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!