Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anya el akar...

Mit csináljak? Anya el akar vinni pszichológushoz, de nekem nincs rá szükségem.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 15:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menj el nyugodtan. Nyugi, nem fog úgy hozzád állni a pszichológus, hogy elmebeteg vagy. Fogd fel úgy, hogy vkivel elbeszélgetsz egy jót. Azt is elmondhatod neki, hogy anyukád kényszerítette rád meg hülyeségeket gondolsz. Aztán az is lehet, hogy kapsz tőle pár jó tanácsot anyukáddal kapcsolatban.
2013. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Ha el akar vinni, akkor biztosan oka van, menj el, neked is jót tesz ha elbeszélgettek.
2013. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt szabad tudni, hogy miért akar pszichológushoz vinni?

Nekem is kellett járni 15 éves koromban, mert folyton lógtam a suliból és nagyon rossz volt a kapcsolat a szüleimmel. Én szerettem hozzájárni, mert bármiről kötetlenül lehetett vele beszélgetni, meghallgatott, nem ítélkezett. Nem utasított semmire, hogy pl. ezt ne csináljam, vagy azt ne csináljam, csak tanácsot adott.

2013. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem rád fér, jobban jársz mint ha anyád állba pattintana az öklével.
2013. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

egyrészt egyetértek az előttem szólóval, másrészt sztem se izgasd magad, engem is riogattak anno ezzel, mert nem bírták kezelni a kamaszkoromat rendesen.

ha bármire nemet mondtam akkor elmebetegnek lettem titulálva, és jött a fenyegetőzés.

akkor hagyták abba amikor mondtam h jó menjünk, de akkor ott elmesélek mindent róluk is (lett volna mit). attól bekushadtak.

2013. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon jó dolog. Örülj neki, hogy lesz egy ember akivel őszintén beszélgethetsz. Szerintem ez a legtöbb felnőttnek is jól jönne időnként. :)
2013. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

sorry, az elsőre gondoltam akivel egyetértek, csak mire leírtam jött több válsza.


5.voltam

2013. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Max. elmész vele, aztán meg sem szólalsz.
2013. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Miért gondolod, hogy nincs szükséged rá? Akarsz beszélni róla?
2013. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
17 vagyok :)
2013. aug. 29. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!