Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton aput látom magamba és...

Dakelo kérdése:

Folyton aput látom magamba és ez idegesít mért van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van.
2013. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Most az a kérdés h miért idegesít ez téged??

Mert ha ez,akkor erre a bunkó válasz az lenne h "ezt mi honnan tudjuk h téged mi miért idegesít?"....xd

Viszont a normális válasz talán az lenne (tőlem),h talán azért idegesít ez ennyire,mert nem az apukádra szeretnél hasonlítani,mert ezek szerint lehet h ő nem a pl.legbecsületesebb,legokosabb stb. apa.

Persze nem ismerem az apádat,de én csak ilyesmire tudok gondolni vagy még arra hogy nem nézel fel rá (eléggé)...

Mert nézd,ha vkinek az apja valóban olyan amilyennek a gyereke látja (pl.okosnak,becsületesnek,kedvesnek stb.)

Akkor az a gyerek felnéz az apjára,ergó nincs vele semmi baja azzal a gyereknek,ha hasonlít egy kicsit is az apjára!

2013. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
dehogy én fel nézek rá mert egy becsületes és dolgozo ember! nincs vele semmi bajom szeretem nagyon.
2013. aug. 30. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!