Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit reagálnátok, ha a...

Szülők! Mit reagálnátok, ha a 17 éves lányotokról ez derülne ki? Csalódnátok benne?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány.

Fél éve megismertem egy 34 éves férfit.Tudtam,hogy baj lesz és nem kéne foglalkoznom vele.Tipikus agglegény volt,aki a pénzével oldott meg mindent(gazdag,mert nagyon sok pénzt és egyéb dolgokat örökölt és ügyvéd,szóval sokat keres amúgy is),a csajozásnak és a munkájának élt.De megfogott benne valami...Nem akartam vele először foglalkozni,de több időt töltöttünk együtt és életem legjobb nyarát köszönhetem neki.Egyre komolyabb közöttünk a dolog,de még nem hiszem,hogy a szüleimnek tudnia kéne erről.

Sosem volt ezelőtt kapcsolatom,de tudom,hogy az nem túl jó,ha kétszer annyi idős,mint én.

De ma a nagynéném látott minket és nem tudom,hogy mi legyen.

Ti mit reagálnátok,ha ezt megtudnátok a lányotokról?

Beszéljek a nagynénémmel,hogy ne mondja el a szüleimnek?

Ha ti lennétek a nagynéném,mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 30. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%

hát elsönek leorditanám a fejét aztán eltiltanám tölle egy életre és feljelenteném az öreget pedofil viselkedésért!

a nénéd elfogja mondani hogy mit látott de ha beszélsz vele akkor el kell mondanod mindent és vagy nem mondja el vagy elmondja

2013. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Addig, amig félsz a szüleid reakciójától, amig nem vagy képes önálló éetvitelre, és a szüleidre szorulsz, addig gyerek vagy.

Egy gyerek meg ne kezdjen egy 34 évessel, hanem szépen járjon iskolába!

2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát én csak azt tudom mondani, hogy lehet sok a korkülönbség köztetek, de b@sszus, volt egy jó nyarad, még bármi lehet belőle, jól érzed magad vele, a többi nem számít. Még ráérsz, fiatal vagy, élvezd amit az élet nyújt!:)

Végül is , egy magad korabelitől mit kapnál?..max annyit, hogy lefektet, az jobb lenne?

Ezt mond el a szüleidnek, így!

41/N

2013. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok,nem 7.Azért annyira már nem vagyok gyerek.

Szerintem természetes,hogy tartok a reakciójuktól egy ilyen témában.

Nyár van,ilyenkor minek járjak iskolába?:)

2013. aug. 30. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Mivel én is átestem ezen a korszakomon, nem hisztiznèk, , és főleg nem haragudnèk.ugyse tart sokáig, a lényeg ne legyen terhes tőle. /magánvélemény/
2013. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem csak az lenne a fontos, hogy a gyerekem boldog vagy sem. 17 éves vagy már majdnem felnőtt. Én tuti nem akadnék ki és tuti nem szólnék bele.
2013. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, csalódnék benne... de csak azért, mert szerepel a pénz a képletben... egyébként amikor anno a párommal összejöttünk, Ő volt 17/L én meg 33/F csak hát nem hogy nem gazdag, hanem egy csődbe menő cég hónapok óta ki nem fizetett dolgozója, majd munkanélküli... na, ez 16 éve volt:)

Anyós-apóssal meg teljesen normális a viszony hosszú-hosszú ideje, eleinte elmondták a kétségeiket, fenntartásaikat (amihez természetesen joguk van, miért ne félthetnék a lányukat) oszt ennyi.

Az #1 válaszadó meg nyilván nem Magyarországon él, de még csak nem is Európában... ahol az egy szem Törökországot kivéve mindenhol teljesen legális a kapcsolatotok.

2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Elsősorban nem a lányomra, hanem a 34 éves díszpintyre haragudnék, amiért egy tapasztalatlan, naiv gyereklánnyal kezdett.


Ettől függetlenül első ijedségemben, megdöbbenésemben biztos elhagyná a számat egy-két cifra kifejezés, amire később biztos, nem lennék büszke.


Félteném a gyereket, na! Egy ilyen kapcsolatban aztán rendesen megégetheti magát.


Tiltani, nem tiltanám (elég nehéz is lenne), de az fix, hogy nem fogadnám tárt karokkal a fickót.

2013. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehet mondani bármit, de ha összeáll egy kis link 18 évessel, az mennyivel jobb? Mennyivel tud többet nyújtani? És igenis, fontos a jólét, bár sokan úgy akarják beállítani, mintha valami erény lenne egy csóringerrel összeállni...igaz szép a szerelem, csak éppen abból nem lehet megélni és gyereket nevelni!
2013. aug. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Végül is , egy magad korabelitől mit kapnál?..max annyit, hogy lefektet, az jobb lenne?

Ezt mond el a szüleidnek, így! "


Mert valószínűleg egy 34 éves férfi komoly kapcsolatot szeretne egy 17 éves lánytól.

Én sanszosabbnak tartom, hogy friss, ropogós pipi kell neki, akit meg lehet olykor döngetni, nincsenek még elvárásai, nem kell felelősséggel tartozni az irányába. Egy korabeli nővel valószínűleg nem tudna mit kezdeni, vagy nem is akar belebonyolódni semmi komolyabba.

2013. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!