Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33 éves vagyok, de nem tudom,...

33 éves vagyok, de nem tudom, hogy mit csináljak ezzel a helyzettel? Próbáltam a lényeget leírni. Remélem azért le lehet szűrni a lényeget.

Figyelt kérdés
Röviden: 2 éve mentem férjhez. Sajnos szörnyű volt az esküvőnk, mert édesanyámék (7 éve ment újra férjhez) mindent a saját szemszögükből szerveztek (mi fizettünk mindent) meg és nagyon nagy veszekedés tört ki, ami miatt a testvérem(3 évvel idősebb lány tesóm van) nem jött el a lagzira. Nagyon kikészültünk idegileg, ettől az egésztől. A lagzi után fél év mosolyszünet volt a családommal, majd szép lassan kibékültünk egymással. Viszont a férjem azóta sem beszél velük, mert nagyon durva dolgokat vágtak a fejéhez. A párom nagyon kedves, nyugodt ember, aki nagyon jó és kiegyensúlyozott családból származik, tehát nem vele volt gond. Most nemrégen pedig kiderült, hogy a hitelben amiben nagyjából 5 évvel ezelőtt elvállaltam a kezességet, édesanyáméknak 2,5 éve nem fizetik és már végrehajtáson van az ügy. Tehát már a félretett pénzünket veszélyeztették ezzel az egész dologgal. Úgy tudtam, hogy fizetik és minden ok! Mi éppen gyerekvállalás előtt állunk (ezért is gyűjtögettünk), így nagyon rosszkor jött ez az egész. Megint kitört a balhé, ami miatt lassan már az egészségem is rámegy. Gondoltuk, hogy minél hamarabb kifusson a hitel (nagyjából 10 év lenne mire visszafizetnék az egészet), mi is belefizetnénk (persze ezt majd behajtanánk Tőlük). Erre anyám kiakadt és azt mondta, ha még1X-er fizetni merünk abbahagyja a törlesztő fizetését. Nem tudom mit csináljak! Közben elszabadult a pokol, mert elég durva levelet írtam (Németo. dolgoznak most) neki, amiben kb. minden sérelmemet belefogalmaztam, így eléggé lelkiismeret furdalásom van, hogy mit engedhet meg magának egy gyermek az anyjával szemben. Szerintetek?
2013. okt. 6. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten ostobák vagytok, már ne is haragudj. Anyád elrontja az èleted, te meg hagyod ezt neki.
2013. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
életemben egyszer voltam kezes, azt "csak" 400 ezer forintom bánja, soha többé nem leszek senkinek...
2013. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az első mondja, hülyék vagytok mindketten, megérdemlitek egymást.
2013. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
én kicsit azt érzem ebben az egész kavalkádban, hogy ti felelőst kerestek, nem pedig megoldást, így pedig sosem juttok előrébb...
2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnallak

En is biztam, aztan csalodtam, de a lecket megtanultam.

Nagy árat fizettem en is, élet, egeszseg, stb

2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után még neked van lelkiismeret furdalásod? Azt kérdezed mit engedhet meg magának a gyerek? És egy normális anya ezt megteheti szerinted? Egy normális anya nem cseszi el a lánya esküvőjét, nem kéri kezesnek hogy utána átverhesse.

Maximálisan igaza van a férjednek. Te meg jó hülyének vagy nézve ne haragudj. Szakíts meg velük minden kapcsolatot az lenne a legcélszerűbb. Én azt sem értem ha te fizetted az esküvőt miért ők szervezték, véletlen sem engedtem volna meg. Szóval az a baj hogy elég gyenge vagy és nem látod a családod hibáját. Gondold úgy át a helyzetet hogy te mit tanácsolnál nekem ha én kérdeztem volna. De őszintén.

2013. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem kellett volna ide kiírnom semmit, mert ez csak a fele a történéseknek. Egyszerűen csak érdekelt volna, hogy volt-e már ilyen helyzetben valaki és ha igen, tudták-e a történések után valamelyeset rendezni a kapcsolatot. Anyám adott életet és egyedül kellett felnevelnie minket. Az utóbbi években hülyült meg, amióta az új férje van. Ennyi! Csak az írjon, aki nem fikázni próbál, hanem van valami használható véleménye. Kösziiii!
2013. okt. 6. 17:13
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

Biztos, hogy ennyi ev szexmentes elet utan, a rendszeres szex anyukadnak elvette az eszet, sajnos sok ilyen ferfi es nö van!

Akik a gyerekeiket kepesek atverni ilyenkor.

Biztos a ferje beszelte ra arra is, hogy teged kerjenek fel kezesnek

Es lehet azt hazudja neki a ferfi, hogy törleszt, közben röhög a markaba!

Jó lehet a pali az ágyban, habar ez neked nem vigasz!

Öszinte reszvetem!

2013. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Az nem fikázás hogy a leírásod alapján minősítem anyádat. Ha valaki a gyerekét átveri az nagyon erkölcstelen, főleg ha egy f.asz miatt teszi. És attól még hogy életet adott és felnevelt, nem kell beléd rúgnia. De úgy látom hogy te csak mentegetni tudod. Szóval hagyd hogy hülyét csináljanak belőled. fizesd a hiteleit, amit ő a bakra költ. Ne szülj gyereket hanem pénzeld anyádat. Ha neked ez a jó, akkor tedd ezt.
2013. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja és ha te belefizetsz azt a pénzt a büdös életben nem fogod látni, nem hogy behajtod rajta. Nem lesz szíved anyádtól kérni a pénzt, főleg ha még el is sírja a bánatot hogy most erre nincs most arra nincs.
2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!