Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha az egyik...

Mit lehet tenni, ha az egyik szülő befolyásolja a másik döntéseit és tehetetlennek érzed magad?

Figyelt kérdés
Anyám kerek évfordulós születésnapjára megleptem volna egy úttal, amit szeretett volna, mondta is, hogy szívesen menne, azonban akaratos apám kvázi lebeszélte, mondván, nincs betervezve jövőre, nincs benne a költségvetésben. Mondtam, hogy ajándékba lesz, de akkoris ez az indok, hogy nem számított erre és erre fel kell készülni. Mondom, nem elég előtte szóltam fél évvel???? Megjegyzem, nem kubai körút az ajándék...szóltam apám miatt anyám nem megy apámmal az útra, elhordtam mindennek apámat, mert makacs, öntörvényű, sőt egy régebbi útra amit ajándékba kapott beszólt nekem, hogy "azt is csak így idenyomtad", hogy ezt meg kell emészteni, gondolkodni rajta stb, de nincs betervezve. Minden szarra költi a pénzt egyébként, idegesítő, ha egy műszaki cikk 20 ezer ft, ő tuti 40ért vesz, ennyire makacs, nagyon elegem van, mit tudnék tenni vagy ne szóljak bele és fortyogjak magamban??

2013. okt. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat kell adni, ami be tervezhető :D
2013. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el őket vacsorázni, húzass nekik egyet a cigánnyal, hadd ropják. :) Lehet, hogy nekik ez sokkal nagyobb öröm.
2013. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szvsz itt anyukád is ludas a dologban, a helyében kerestem volna egy barátnőt és elmentem volna vele, férjuram meg tervezgesse a következő barkácsgép beruházást. De az is lehet, hogy valójában anyukád nem is gondolta komolyan ezt az utazást, és szimplán csak olyan ajándékot vettél, amire nem is vágytak. Ez viszont nem az ő hibájuk.
2013. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, Anyukám nagyon vágyik rá...ez a probléma, hogy apám elveszi így a lehetőséget..értitek, az akaratosságával...
2013. okt. 7. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyet csak akkor lehet tenni, ha anyukád hagyja.

És valamiért nem mond ellent.

2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!