Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek a kapcsolatomat? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom idősebb nálam.Ez közöttünk nem jelent semmi gondot.

De a szüleim még nem tudnak róla/rólunk és már ideje lenne elmondanom nekik.

17 év van közöttünk,én 18 éves vagyok.



2013. okt. 23. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem nagyon akadnek ki rajta. Majd elmulik a nagy szerelem, aztan ugyis rajottok hogy ez tul sok korkulonbseg.
2013. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
jah igaza van az első kommentelőnek! de így add elő! figyi: PAPPER, MAMMER MEGVAN A SZERENCSÉS!!!
2013. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát 18 évesen a 35 éves pasidat bemutatni..elég meredek! Nekem nincs gyerekem, de az biztos, ha a lányom előállna egy szinte az apjával korabeli fickóval, rettentő módon undorodnék az egész szituációtól, és a férfitól is, hogy a 18 éves szinte még tini lányomra vetett szemet és vonzódik hozzá ÚGY! Nem tudnám felfogni, hogy mit eszik egy 35 éves felnőtt, egzisztenciával, élettapasztalattal rendelkező férfi egy 18 éves kislányon. (akinek már ilyenkor a családalapításon kellene, hogy az esze járjon. Persze, ez most egy hirtelen általánosítás.) Kiakadnék, és megpróbálnám lebeszélni erről a "kapcsolatról", nehogy aztán pofára essen, vagy sérüljön ebben az egészben...
2013. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Több,mint 1 éve együtt vagyunk.

Szerintem ezt már lehet komolynak mondani.

2013. okt. 23. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
1 eve vagy "egyutt" a pasival es a szuleid meg csak nem is tudnak rola? Ha csak ennyire erdekled oket, kar is elmonda i nekik..
2013. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

84% neked gőzöd sincs arról hogy mi az a SZERELEM!

Szerintem max bombával lehetne szétrobbantani őket :)

2013. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
84%-os vagyok. De, nagyon is tudom mi az a szerelem, és azt is tudom, hogy mekkora csalódással, fájdalommal jár ha mégsem úgy alakulnak a dolgok ahogyan azt az ember tervezte a szerelmével. Éppen ezért félteném a lányom, egy olyan férfitól, aki talán csak azért van vele, mert 18 éves kis "butuska" még csak, akivel el lehet menni ide-oda, de előbb-utóbb beleun és vált majd.Ezért akarnám megóvni. (Egyébként amit fentebb írtam, az első válaszomban, az az első reakcióm, és gondolataim lennének. És azt írtam, hogy megpróbálnám ész érvekkel lebeszélni, és nem azt, hogy bezárnám a szobájába stb. :) )
2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Tehát te semmilyen realitást nem látsz ebben a kapcsolatban?

Nos vagy nagyon nagyot csalódtál valakiben, vagy azt hiszed hogy mindent tudsz a világ működéséről. Üdv.

2013. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez személyiségfüggő. De szerintem az is sokat elárul a kérdezőék kapcsolatáról, hogy 1 éve együtt vannak, de a szülők nem is sejtik, hogy kapcsolata van. Ha én komolyan gondolok egy kapcsolatot, és tudom, hogy esetleg kérdések, aggodalmak, stb. merülnének fel a kapcsolatunkat illetően a szüleim szemében, akkor arra törekednék, hogy minél előbb bebizonyítsam, hogy igen is ez szerelem, és a pasi nem csak kihasználni akar. A férfi helyében pedig nem 1 év után állítanék oda a kislány szülei elé, hanem mikor már úgy gondolnám, hogy nem futó viszony, és megismerjem a szülőket, illetve ők is engem és ne féltsék a lányukat, bízzanak meg bennem, és hogy nem rossz szándékaim vannak...

Nem így kellene történnie?

2013. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Tegyük fel van egy 18 éves barátnőm, akivel tényleg nagyon jól érzem magam, és még azt is elmondhatom hogy szeretem.

Szerinted hogy álljak az apja élé, mit mondjak neki? Azért ez annyira nem egyszerű. Ha az a lány szerelmes, és meggyőzik arról hogy ez neki nem jó, akkor tuti biztos hogy sérülni fog. Szerintem!

2013. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!