Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes szülőknek miért esik...

Egyes szülőknek miért esik jól szadizni a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Azoktól a szülőktől kérdezem akik maguknak sem vallják be ezt a tényt.

2013. okt. 30. 04:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
22%

Ugye ez csak valami trollkodás?nyugtass meg kérlek ez borzasztó.Ilyen tényleg létezik? Az ilyen ember nem ember.

Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam,de mi összen egy pofont ha kaptunk.De azért sem haragszom mert akkor most nem lennék olyan amilyen.KI élvezné már azt hogy szánt szándékkal bántja a gyerekét.

2013. okt. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Akik maguknak sem vallják be, azok neked mért tennék? Egyébként kérdésedre válaszolva, tőlem semmit nem vártak el a szüleim, csak úgy voltam magamnak, és utólag visszatekintve ez nem jó, kell egy kis kiképzés normális keretek között, mert különben az élet adja majd a pofonokat, és az később már sokkal jobban fáj. Ez nem jól esik, hanem kell.
2013. okt. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
*Az első válasz tükrében kis megjegyzés, mielőtt félreértés lesz, szadizás alatt én egy kis szivatást értek, nem fizikai cselekményt.
2013. okt. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én pedig szadizás alatt ezt: ha otthon van a gyerek az a baj, ha elmegy az a baj,

a 2. mondat után ordibál a szülő és ha a gyerek meg meri ezt jegyezni, akkor megveri (fakanál, sordófa, mikor-mi), fojtogatja, rugdossa

elveszi a gyerek cipőjét/kabátját ha menni akar valahova, és bezárja vele magát a szobájába

ha a gyerek elmegy otthonról bezárja a bejárati ajtót és benne hagyja a kulcsot belül a zárban, hogy a gyerek ne tudjon bemenni

kiforgatja a gyerek szavait

elüldözi a barátait a viselkedésével(beléjük köt, hülyeségeket beszél a saját gyerekével kapcsolatban)

mindent megtesz, hogy kiszolgáltatottá váljon a gyerek és ne tudjon lépni-pl. elküldi melózni, majd az összes pénzét elkéri és elmegy bulizni belőle, vagy elkölti saját magára, miközben agyerekre semmit

parancsolgat és ha úgy tesz a gyerek az a baj, ha nem akkor az

....

és hasonlók..


Ez kérem szépen lelki terror+fizikai bántalmazás..


Ha pedig még nevet is a gyerekén ezek után, az már szadizmus.

2013. okt. 30. 05:43
 5/22 A kérdező kommentje:
Ok nélkül tesz ilyeneket természetesen.
2013. okt. 30. 05:45
 6/22 anonim válasza:
48%

Látszik hogy korán van nekem,Annyival egészíteném ki hogy.

"Letolások" szükségszerűek de nem azért kaptuk mert ezt a szülő élvezi hanem hogy jó emberekké váljunk.Mind1 hogy az egy pofon vagy vagy szóbeli.Tudom hogy nem fizika dologról van szó de hát korán van na...Egyébként egyébként én ellenzem az erőszakot meg lehet azt oldani máshogy.

Bocs ha hülyén fogalamzok

2013. okt. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Közbe kimaradtam ez nagyon durva amit írtál.

Ha én lennék ilyen hejzetbe nem tudom mit tennék.

Remélem nem veled történt ez:(

2013. okt. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én szadizmusról beszélek...

Olvasd már el..

A gyerekek idegileg kimerülnek az otthoni légkörtől.. és nem tudnak a tanulásra, szocializálódásra koncentrálni..

az foglalja le őket hogy hogyan tudnának kimenekülni...


Mintha kiakarnák nyírni őket.. halál komolyan,

elmebeteg szülőkkel élnek együtt.. és senki sem hisz nekik..


És a szülő természetesen kifele teljesen az ellenkezőjét mutatja magáról..

2013. okt. 30. 05:51
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem kamasz vagy véletlenül?
2013. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A kérdés az ilyen szülőknek/szülőkről szól. Név nélkül leírhatják hogy mi bajuk van a saját gyerekükkel és miért SZERETNEK keresztbe tenni nekik?


És miért nem képesek bevallani hogy elment az eszük és segítségre van szükségük?



Nem ismertek olyat akinek az anyja/apja olyan 'szupijófejnek' TŰNIK, a gyerek meg valahogy furán viselkedik? Pl. be van gubózva, hirtelen ingerlékeny, időnként össze-vissza beszél, rendkívül nehezen oldódik fel .. értelmi képességei ellenére rossz tanuló...

2013. okt. 30. 06:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!