Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt apám?

Miért csinálja ezt apám?

Figyelt kérdés

Ma reggel megkértem őt, hogy cseréljen égőket a szobámban. Elkezdett velem kiabálni, hogy minek idegesítem őt a hülyeségeimmel mikor megtudom csinálni magam is. Tesóm nemsokkal később bejött enni, és apám megkérdezte tőle, hogy tud e burgonyát rakni, vagy segítsen neki. Miez? Miért csinálja ezt? Mit csináljak, hogy észrevegye én is létezek és szükségem van néha arra, hogy valaki segítsen.

én 17/L tesóm 19/L


2013. nov. 1. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

'Apa hagyd mejd én megcsinálom a krumplit is és az égőt is'

A felnött érett embert ad elő ne a hisztis tinikét és figyelni fog rád.

2013. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ki tudnám cserélni az egőt megtenném. Túl alacsony vagyok hozzá. :/ A legmagasabb létrával sem érem el.
2013. nov. 1. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor kiabál kérdezd meg viccesen, hogy ugye azért szeretsz apa? :D
2013. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tudod, hogy wc-re megy, előtte csend ki a wc-papírt, és mikor kikiált, mond neki, hogy ne fárasszon a ülyeségeivel, oldja meg maga.
2013. nov. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!