Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell apának kiakadnia...

Miért kell apának kiakadnia anya nevelésén, ha ő évekig nem foglalkozott velem? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Anya olyan,mint a barátnőm.Mindent megbeszélünk,erős a kapcsolatunk.A nevelőapámmal szintén,olyan,mint az igazi apám.

Anya apától 3 éves koromban vált el,mert apa megcsalta.Utána apával még találkoztam néha,de 10 éves koromban megszületett náluk a féltestvérem,azóta szinte csak Karácsonykor látom mamáéknál,mert magukhoz egyszer sem hívtak és 3-4 havonta felhívom,akkor beszélünk 2 percet.

Most volt a Halottak napja és én mamáéknál voltam,ők is ott voltak.Akkor elkezdett velem beszélgetni,kérdezte,hogy hétvégente mit csinálok.Mondtam,hogy általában a barátaimmal vagyok,másnap meg alszok,mert hajnalban megyek haza.Kiakadt és mamával is összeveszett,hogy ő ezt hogy hagyhatja és hogy anyáék nem nevelnek egyáltalán,meg hogy a nevelőapám mennyi pénzt ad bulizásra és hogy az nem normális,hogy külföldre visznek vásárolni,elengednek bármeddig,amit kérek,azt azonnal megkapom és ő ezek ellen tenni fog,mert ez nem nevelés.

De könyörgöm,az nevelés,hogy évikig nem beszélünk?!

Ne most próbáljon már beleszólni az életembe,mert semmi köze hozzám,őt nem tekintem az apámnak.



2013. nov. 10. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

A szemébe:

Lett volna lehetőséged beleszólni a nevelésembe, de nem éltél vele, ne most kezdj el aggódni, hogy milyen ember lettem.



(Hány éves vagy?)

2013. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Mondd csak, azt miért kellett mondanod neki hogy hajnalban mész haza és másnap alszol?

Te szítottad a tüzet, te sehogy nem fogod tudni leállítani, majd az édesanyád fogja elcsitítani, ha tudja.

2013. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Eddig senki nem akadt ki azon,hogy mikor járok haza,még mama is elenged,ha náluk alszom.Nem hinném,hogy ez akkora dolog lenne,hogy botrányt kéne csinálni.

2013. nov. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!