Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám depressziós egy...

Anyukám depressziós egy szakítás miatt és én nem tudom mit tehetnék már! Kivel beszéljek?

Figyelt kérdés

Édesanyám egyedül nevelt fel, 20 éven keresztül senkije sem volt, minden idejét velem töltötte. Idén nyáron megismert egy nálánál 10 évvel idősebb nős férfit. A pasi hitegette, a tenyerén hordozta, de mikor kiderült a dolog, csúnyán anyámra terelte az egészet. Holott a pasi kezdett ki anyámmal. A férfi felesége már mindenkinek elhíresztelte, hogy anyám mekkora k*va, ráadásul már az egész családot belekeverte és már mindenki rólunk pletykál. Anyám azóta (lassan 2 hete) egész nap sír, magába van fordulva, nem beszél senkivel. Azt mondja, nem tudja elfelejteni ezt a pasit, mert nagyon szereti és jó ember. Kérdem én, hol jó ember az olyan, aki a felesége halálát kívánja meg még sorolhatnám a többit.! Próbálom elterelni a figyelmét, beszélgetni vele, de vagy csúnyán szól vissza és lehurrog, vagy rám se figyel. Nem hajlandó enni,azzal fenyegetőzött, hogy inkább begyógyszerezi magát. Nagymamám, a testvérei és én is mellette állok, de ennél többet már én sem tudok tenni. Mégis mitévő legyek? :(


20/L


2013. nov. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Na akkor a következőt tehetitek: a pletykálkodóknak egyesével meg kell mondani hogy : undorítónak tartom, hogy ezt híresztelitek anyámról, úgy tesztek mintha nem ismernétek. Egyébként meg ha egy házas embernek szeretője van, ne csodálkozzatok, ha menti magát! Úgy prédikáltok mintha szűzen mentetek volna férjhez!


Egyébként nagyon sajnállak titeket, főleg anyut! Most rengeteg bátorításra van szüksége!!! És önbizalomra... Mert tudod aki ilyen könnyen adja magát a pletykának( nem bántásból) és nem tud vagy nem akar visszavágni a pletykálkodóknak, az arra utal hogy nagyon kevés az önbizalma.. :(

2013. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem tudtok tenni semmit. Hozott egy rossz döntést, mikor nős férfival kezdett, akárki kezdeményezett is. Az öngyilkossággal való fenyegetőzés meg egy gyáva dolog, és nagyon igaz rá, hogy minél többet mondja, annál gyávább megtenni. Én, ha az én anyám lenne, nem gyámolítgatnám és simogatnám a vállát, amíg bőg, hanem leültetném a kanapéra, megmondanám neki, hogy igen anyám, ezt elb*sztad, rosszul választottál, de elegem van az önsajnálatodból, szedd össze magad és lépj tovább! Ez az egyetlen út, nem a rinyálás és önsajálat! Bocs, de én ilyen vagyok, és ahogy őszinte vagyok a sajátommal úgy ajánlom neked is ezt! A gyenge embereknek erős kéz kell, add meg neki ezt. Egyszer beszéljetek még erről, határozottan és nyíltan, "jajj te szegény te, drága te, akit kihasználtak és bántottak" NÉLKÜL!!!! Nem sajnálkozunk, továbblépünk, mert elég volt! N30
2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem el kellene mennie egy orvoshoz,az segitene hidd el,egy idő után sokkal jobban érzi majd magát

némelyik férfi olyan mocskos tud lenni,hogy az már undoritó,ezt én is megtanultam

2013. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!