Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit tennétek ebben...

Szülők! Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Vagy ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Egy lányom van, aki hamarosan 20 éves lesz. 17 éves kora óta egy helyi rádióban tölti a szabadideje nagy részét. Elmondása szerint egy férfit ismert onnan és a 'többi jött magától'.


Gyakran felhívják a rádióba, szinte mindig ott van, hosszú órákig. Már többször volt adásban. Gyakran kap ajándékokat, nyereményeket. Az elmúlt időben már hetente többször is. Ma benyitottam hozzá és természetesen az egyik rádióssal beszélgetett, aki félretett neki egy utalványt. Nem kis értékű dolgokat kapott már.


Nyaranta ott dolgozik, azt mondta a lányom, hogy amint elvégezte az iskolát, ott fog dolgozni. Abból, amit látok, ennek elég nagy esélye van.


A napokban teljesen véletelnül megtudtam, hogy egy ott dolgozó férfivel lefeküdt, amikor még csak ismerkedett a rádióval. Majdnem sokkot kaptam!


Normális ez az egész? Jogosan félek?



2013. nov. 16. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igazából nem sok beleszólásod van,már felnőtt lány,de ha ennyire félsz akkor beszélgess el vele erről,elvégre te vagy az anyja,nem szabadna semminek sem tabu témának lennie.
2013. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mondom, hogy anyukakánt én boldog lennék ettől, de ha tárgyilagosan akarom nézni, akkor a lányod talált valamit, ami nagyon érdekli, sikerült is elérnie, hogy ezzel foglalkozhasson, és ez bizony keveseknek adatik meg. Hogy milyen eszközökkel sikerült ezt elérnie, az más kérdés, de az hogy lefeküdt kezdőként valakivel aki esetleg egyengette az útját, az tuti biztos? Mármint anno 17 évesen tette ezt meg, koránt sem biztos hogy tudatosan csak azért, hogy bevegyék, simán megszédülhetett a "fontos" embertől.

Hogy tudtad meg egyébként?

Mitől félsz?

2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Kitartott lett, azaz prostituálódott a lányod. Rajtad áll közbelépsz-e. Én biztosan közbelépnék, mert innen nincs és nem lesz megállás a lejtőn, és ha nem ez a férfi, akkor lesz más, akitől lóvét fog szerezni.
2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

szerintem, hogy kivel mit csinál ott az az ő dolga. viszont ez a rádiósdi nem tűnik egy hosszútávú karriernek. ki tudja 10 év múlva lesznek e még rádiók, vagy már csak internet.


szóval szerintem inkább arról próbálj vele beszélni, hogy nem ártana egy B terv.

2013. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A rádiózással nincs semmi baj. Ha mellette olyan szakon tanul, ami a médiával kapcsolatos, akkor pláne jól jön neki.

Tehát 17 évesen feküdt le a férfival? A férfi hány éves volt?

Egyébként egy nő ugyan úgy vágyik a szexre mint egy férfi, tehát nem csak a házasélet alatti gyermeknemzési vágy és a prostitúció létezik.

Lehet tetszett neki a pasi, a vonzalom kölcsönös volt és ráadásul be is indította a karrierjét.

2013. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Én nem is értem a kérdést. Még egyikőtök sem hallott olyanról, hogy az emberek a munkatársaikkal szexelnek? Pedig ez nem olyan ritka, tudjátok, heti 50-60 órában össze vannak zárva egy nagy szobába, eléggé adódik a dolog.


Nem baj, minden nap tanultok valami újat. Roppant érdekes volt a hír, egy felnőtt nő szexelt egy munkatársával. Közbe kéne avatkozni az anyjának? Az egy dolog, hogy semmi köze hozzá, de még ha akarna sem tudna mit csinálni.

2013. nov. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez tényleg úgy jön le, hogy ő cserébe kapja ezeket a nagy értékű ajándékokat azért, amit ő nyújt az ott dolgozóknak...
2013. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aniko es Argan válasza:
Jaj de gonoszak eggyesek anyuka azt uzenem a te lanyod ha ketsegeid vannak ulj le vele es beszeljetek meg. Mi van ha kesobb o lessz a ferje sose tudhatod . Max megmondgatod neki munkat a sexel nem jo keverni es erre jo ha odafigyel a tovabbiakban. Sok sikert 😉
2013. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű miért jár oda...szexelni.Lehet az összessel lefeküdt és azart akar ott dolgozni, mert mondjuk szerelmes az egyikbe vagy nem tudom.
2013. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!