Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti külön vesztek a gyerekeitek...

Ti külön vesztek a gyerekeiteknek pl: csoki, chips. Vagy kapnak egyet és megosztoznak rajta?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 98% ban külön kapnak.
2013. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 apa72 ***** válasza:
67%

Is-is.

Kapnak külön is az ízlésüknek megfelelően, de közöset is, hogy megtanuljanak osztozkodni és megbecsüljék, ha külön kapnak.

2013. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem baj ha én is válaszolok én a "gyerek" vagyok. Nekem anyum a csokiból leginkább 1 tábla milkát vesz és elosztjuk.. chipsből külön szokott venni.
2013. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Én csak chipsszel, csokival és cukros üdítővel táplálom a gyerekeimet, mindegyiknek a saját ízlése szerint választom az ízeket. Nagyon szeretik ezeket.
2013. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi a testveremmel mindig kulon kaptunk mindent, de nem gyakran,anyum nagyon vigyazott,hogy egeszsegesen egyunk,ne legyunk ducik vagy rossz fogu gyerekek.:) menzan sem ehettem,mindig kulon volt kajam. Akkor utaltam ezt,de most mar nagyon halas vagyok erte.:)
2013. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A bátyámmal mindent külön kaptunk. Külön chips,külön csoki,külön szoba,külön játék stb. Mindent külön kaptunk,és a szüleink mindig nagyon vigyáztak,hogy egyformán kapjunk meg mindent.

Most a gyerekeimnél én is így csinálom. Ha az egyik kér egy tejszeletet,akkor a másik is választhat valamilyen csokit,vagy tejszeletet hasonló értékben.

Persze volt már rá példa,hogy osztozniuk kellett egy tábla csokin,mert a rokonok csak egyet hoztak,de nem volt ebből gond,elfelezték. Így neveltük őket,nagyon jó testvérek.

35N

2013. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktak édességet enni vagyis próbálom kerülni a sok édes dolgokat, de ha kérnek akkor külön-külön mert nem ugyan azokat szeretik.
2013. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Általában együtt kaptunk, bár több mindentől függött, pl. méret (táblás csokin osztoztunk, de sport szeletből kaptunk külön), vagy ha valaki nem szerette, akkor nyilván kapott mást.
2013. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

nálunk nincs ilyen!

ha édességet kíván a gyerek, akkor gyümölcsöt eszik...teljesen száműztük a háztartásból ezeket a káros dolgokat.és a gyerekekkel is sikerült megértetni a miértjét.

de látom itt még némelyik felnőttnek sem megy...és csodálkoznak hogy az egészségügyi kampány ott van ahol...

2013. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak azok válaszoljanak akikre ez a kérdés vonatkozik. Nem azt kérdeztem, hogy mennyi gyümölcsöt vesz valaki.
2013. nov. 17. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!