Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromnál élek, de még nem...

Kérdező88779 kérdése:

Páromnál élek, de még nem jelentkeztem be ez baj? És fenyegetőznek a szüleim hogy bejelentenek a rendőrségen hogy nem lakom ott. Ezt meg tehetik vagy tehetnek valami bejelentést hogy nekem bajom legyen belőle? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 18:09
1 2
 1/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:
87%

24 évesen ott laksz, ahol akarsz. Ha még nem vagy bejelentve, akkor majd azt mondod, hogy még nem biztos, hogy ott maradsz és rémesen szánod-bánod.


Kizártnak tartom, hogy ebből neked bajod legyen. Leszámítva a szüleidet, mert náluk úgy tűnik, elástad magad.

2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

ne haragudj, de én nem hiszem el, h 24 éves vagy....


a szüleid talán azért fenyegetőznek, mert nem tetszik nekik a párod, és rosszalják, h vele vagy, mert rossz hatással van rád?

ha nem akarod, h baj legyen, akkor bemész az okmányirodába, és bejelented, h máshol laksz. egy szabad délután kérdése, vagy még annyi sem az egész.

2013. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért ilyenek a szüleid?
2013. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Körbe is röhögik őket.ott laksz ahol akarsz.Nem baj ha nem vagy bejelentve:A fene se törödik vele ki hol és miért lakik.Van egy állandó lakcimed oszt jónapot.
2013. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Értem de 24 éves vagyok .azért fenyegetőznek mert dolgozom és nem adok nekik pénzt ezek után mivel nem ők tartanak el már .és nagyon pénz éhesek .Ezért utálják a páromat mert ha ő nincs akkor mai napig is ott laknék.És még abban tudna valaki segíteni mi kell a lakcím változtatáshoz milyen iratok mert mostanában úgy halottam még tulajdonlap is kell ?
2013. nov. 18. 18:26
 6/20 Ditta323 ***** válasza:
92%

Bemész az okmányirodába kérsz egy lakcímmódosító lapot. Elviszed a tulajdonos aláírja és viszed vissza az okmányba és már csinálják is. /Csak 1-2 adatodat kell rá írnod + Ideiglenes lakcím vagy esetleg állandó lakcím kockát bex-eled./ 1000-1500 ft körül van.

Sok szerencsét!

2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2013. nov. 18. 18:37
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Bajod nem lehet belőle, de kényszerkijelenteni tudnak.

Se a rendőrség csak kinevetné őket, szetprintem akényszerkijelentésről nem is tudnak, hiszen, akkor nem rendőrséggel fenyegetőznének.

A lényeg, hogy a leveleidet véletlenül se kérd hozzájuk, mert azokat tuti eltüntetik ezek után, főleg. Ahivataolsakat.

A párodhoz egyátalán nem akarsz bejelentkezni?

/én ferjnél vgayok, mégis a szüleimnél van az állandó lakcímem/

2013. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ide kértem minden olyan levelem ami nagyon fontos lehet . de most megpróbálok bejelentkezni ide mert mint irták nekem az előbb nem kell hozzá csak egy két dolog eddig igazából azért nem jelentkeztem be mert úgy tudtuk kell hozzá tulajdon lap is és az 6500 forint.
2013. nov. 18. 18:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen kell hozzá, de az elvileg a tulajdonosnák meg kell legyen egy példányban...kell hozzá a tulajdonos engedélye is (vagyis nálunk kell)
2013. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!