Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám összeveszett a bátyámm...

Babber2 kérdése:

Anyukám összeveszett a bátyámmal. És a bátyám el akar költözni apukámhoz (Elváltak anyuval). És anyu teljesen összeomlóban van. Mit tegyek hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
És ez azért okoz nehézséget mert nem jó a bátyámmal a kapcsolatom de apukámmal jó és egyiket sem tudom lebeszélni.És az a pláne hogy a tesómat most dobta ki egy csaj és én tényleg nem tom mit tegyek.Segítsetek.Aggódom

2013. nov. 19. 19:26
 1/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Húzd be a fejed, és csak pislogj. Komolyan.

Anyudat vigasztalhatod, de minél kevésbé állsz akárki pártjára, annál nyugodtabban alszol a jövőben. Ilyen helyzetben gyakrabban bánjuk meg azt, amit mondtunk, mint amit nem.

Amúgy te vagy a "legkisebb", nem a te dolgod őket összebékíteni - és nem is tudnád, amíg nem akarják. Ha te megtartod mindenkivel legalább a beszélőviszonyt, majd ha lehiggadtak a kedélyek, akkor lehet, hogy rajtad keresztük békülhetnek.

De inkább ne szólj bele, csak vigasztald meg anyudat. Anélkül, hogy erről beszélnétek. Ne szidd a bátyót.

2013. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a bátyád hány éves de ha elmúlt 17-18 akkor talán mondhatnád anyukádnak, hogy egy idő után már lassan úgyis kirepült volna a fészekből, ha nem apádhoz akkor albérletbe, koleszba. Vígasztalhatod még azzal is hogy ez nem az ő hibája, a bátyád rossz passzban van mert kidobta a lány, és most kell neki a környezetváltozás-
2013. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a bátyám még csak 15
2013. nov. 20. 13:34
 4/4 anonim válasza:
szerintem a csödör szamáral kiengesztelheted
2013. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!