Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 17 éves gyerek ha teherbe...

Solyom123 kérdése:

Egy 17 éves gyerek ha teherbe ejt egy nála idősebb csajt akkor a gyerek kötelezhetö e a gyerek tartásra?

Figyelt kérdés
mert ugye 18év alatt nem veheti a nevére a gyereket. és ha mondjuk szülöi aláirással nevére teszi a gyereket? akkor ezek a dolgok hogy müködnek? pl a fiunak nincsen szakmája csak ösztöndija mondjuk havi 30e. és ha együtt élnek akkor ezek a dolgok hogy müködnek ha a gyerek és a csaj vállalják a gyereket közösen?

2013. nov. 21. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, addig a szülők kötelesek fizetni, amíg nem tölti a 18at.
2013. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
3%

Megkérdezted a srác édesapját, hogy ad-e engedélyt arra, hogy kiteregesd a családot ilyen mértékben?


Szerintem a fejed leverné, ha ezt megtudná.

2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
1 Kizárólag a gyerek Gondviselője/gyámja.
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
ki mondta h nem én vagyok az........
2013. nov. 21. 21:09
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
4 Te nem vagy, mert az apuka az tudja az illemet, és az nem fogja kiteregetni a fia szarba kerülését. Annak legalább van némi EQ a tarsolyában. Nem úgy mint annak, aki ország-világ előtt kitereget..
2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
ő a "gyerek" nem az apuka! magáról ír a kérdező! a saját szennyesét teregeti teeeeeeee nagyon okos!
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
magyarázd meg....én leszek az apa és ez nem ki teregetés nem is tudom h miröl beszélsz...18 leszek elötte a kisfiam meg fog születni 2 honappal és én nem tudom a nevemre venni mert 18 nem multam el az anyum meg nem akarja aláirni helyettem mert ö felel értem. de addig mig nem leszek 18 és nincs a fiam a nevemen addig mit kell fizetnem? és ha 18 el multam és a nevemre tetetem akkor nekem is kell fizetnem gyerek tartás? barátnömmel szeretjük egymást mielött valaki azt irná h nem vagyunk együtt.
2013. nov. 21. 21:17
 8/33 A kérdező kommentje:
nem.. egyel talán nem
2013. nov. 21. 21:19
 9/33 A kérdező kommentje:
de én nem is értelek titeket. nem vagyunk romák igazábol nem is akartunk most gyereket nem igy terveztük de ha már igy alakult akkor legalább légyszives mondjátok már el hogy ijenkor hogy vannak ezek a dolgok.
2013. nov. 21. 21:20
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
én nem tudom, de ha bementek a gyámügyre ott mindent elmondanak nektek mik a kötelességeid, mit tudsz tenni mit nem...
2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!