Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok, mit tennétek...

Hogy reagálnátok, mit tennétek, ha a 16 éves lányotok úgy állítana haza, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
72%
egy jó szülőnek mindig a gyermeke mellett kell hogy álljon, akármi is van. Felelőtlenség az biztos, 16évesen nem védekezni, de ha már megtörtént akkor már nem lehet vissza forditani. Beszélj vele erről ez a legfontosabb, valószinű nem akarja megtartani a gyermeket, akkor orvoshoz kell menned vele, és ha ő is igy akarja ( szerintem igen, túl fiatal még) akkor nincs más hátra mint az abortusz. nehéz lesz de maradj mellette.
2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
57%
Szia hát meg kérdezném a drágaságodat hogyan történt és kivel.Meg azért kis beszélgetés az apukával szerintem meg a 2 család össze üjönn hogy akkor most elvetetitek-e vagy nem
2013. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, munkatársamról. Teljesen ki van akadva.
2013. nov. 27. 20:21
 4/27 anonim válasza:
48%
akkor ezt tanácsold a munkatársadnak amit leirtam. első voltam..
2013. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

hűha, figyelj sajnálom, de mellé kell állnod, mert még fiatal...

Legyél vele megértő, ha kell adj neki tanácsot, mert ha összevesztek ezen, abból semmi jó sem származhat...

Lesz egy unokád, anya lesz, sőt anya is már, és ha még fiatal is ennek örülni kell....

2013. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Élőszőr kiakadnék aztán holnap mennék a fiúcsaládjához.
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Két utcával arrébb lakik egy lány ugyanígy járt. Ő megtartotta a lányát és azóta rátalált az igazira is. A szülei nagyon korrekten kezelték a helyzetet. Megbeszélték vele és támogatták, a kiakadással semmit nem lehet megoldani. Emellett nem ártana felvilágosítani a lányt a védekezési lehetőségről + az esemény utána tablettáról.
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, megmondom. Nem egyszerű most neki.
2013. nov. 27. 20:26
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
amúgy ajánld neki a szívek szállodáját...
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Elájulnék...
2013. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!