Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták akik más városba...

Egyetemisták akik más városba járnak, kivel tartják otthon a kapcsolatot? Anyával vagy apával? és milyen gyakran beszélnek?

Figyelt kérdés
Illetve a nem-kapcsolattartó-szülőt felszokták külön hívni?

2013. dec. 6. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a nem kapcsolattartó szülő? Normális esetben mindkét szülővel tartja az ember a kapcsolatot, akor is, ha más városban él, tanul, dolgozik.
2013. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h én pl anyát hívom naponta, néha adja apát, de külön nem szoktam apukámat felhívni. Anyának elmondok mindent és ő elmondja apának.
2013. dec. 6. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, mint nálad kérdező. Nem mindig hívom fel naponta, volt, hogy egész héten nem beszéltem vele.
2013. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Je Veux ***** válasza:

Én hol az egyiket, hol a másikat hívom. Nehogy a végén sértődés legyen. :) A nagyszüleimet is felhívom két-három hetente, ha nem tudok hazamenni.


Egyébként olyan kétnaponta szoktunk beszélni, pedig már jó pár éve fent vagyok Pesten. Hiányoznak, jó hallani a hangjukat. :)

2013. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyával beszélek esténként facebookon. Nem nagyon telefonálok, mivel jobban preferálom az írásbeli kommunikációt.

Hétvégente hazajárok akkor jut elég idő a csevegésre.

2013. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anya szokott felhívni hetente többször.Apával jóval ritkábban beszélek telefonon,ő inkább úgy intézi,hogy hétvégén ott legyen dolga,ahol nekem.Havonta egyszer mindenképpen tartunk egy közös napot.
2013. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg egyetemista voltam, mindkettejükkel beszéltem minden héten. Gyakran face-en, máskor telefonon. Minden beszélgetésnél mindkettejükkel beszéltem, ők együtt élnek, házasok.
2013. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyával beszélgetek, telefonra nem nagyon tudunk költeni, apa meg azt se tudja, hol kell bekapcsolni a számítógépet. Szóval anyával facebookon. Anyával két-három naponta mindenképp, ő elmondja a dolgokat a többieknek, meg elmondja mi van otthon.
2013. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hat en az eddigi valaszolokhoz kepest rengeteget beszelek az itthoniakkal. En felhivom reggel anyat, beszelunk par percet (jol aludtal, mit csinalsz ma, nehez napod lesz e stb), akkor felhivom mikor megyek hazafele, akkor is beszelunk par percet, es egyszer meg este, akkor tobbet szoktunk beszelni, meg napkozben neha beszelunk facebookon. Hugommal szinte egesz nap beszelunk facebookon, csak akkor nem, ha valamelyikunknek valami dolga van.

Apukam is viszonylag gyakran hiv, van, hogy naponta tobbszor, de az en szuleim nem elnek egyutt.

Nagyszuloket hivom heti egyszer legalabb, es egyik hetvegen egyiket, masik hetvegen masikat latogatom meg:)

2013. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem Magyarországról származom, szóval nekünk telefon kizárva, úgyhogy 2-3 naponta Skypeolunk. Olyankor anyuval és apuval is beszélek kicsit, húgommal meg általában fb-n beszélgetünk. Haza meg havonta járok, olyankor mindent meg tudunk beszélni.
2014. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!