Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukak! Jogosan vagyok duhos...

Anyukak! Jogosan vagyok duhos az anyamra vagy most tenyleg en vagyok a hibas? Attol, hogy eltart engem meg lehet bele szolasom a dolgokba?!

Figyelt kérdés

Azert irok ide,mert nincs olyan ember akivel beszelhetnek errol,ezert gondoltam mas szulo mashogy latja kivulrol a dolgokat.

Arrol van szo,hogy ma csunyan osszevesztem az anyammal.Nagyon nem akartam ezt,foleg most,hogy kozeledik a karacsony es megigertem magamnak,hogy megvaltozok es nem fogok tobbet durvaskodni es kiabalni, ez sikerult is par hetig.Az utobbi idoben azert voltam durva es kiabaltam,mert a sok stressz ami ram nehezedett az itthoni problemak es a suli miatt egyszeruen mar nem tudtam kezelni a helyzetet, a suliba is csak a problemak voltak (kivetel a tanulassal) aztan amikor haza jottem itthon is csak a veszekedeseket kellett hallgatni, igaz neha en emeltem fel a hangom (Aminek neha megis volt az oka).


Ma nagyon felidegesitett.Es megint a ''munkatarsa'' miatt veszekedtunk,mert ahanyszor itt van nem johetunk haza.Ma orakig vartam ra kint a hidegben,mivel elfogyott a penzunk ezert nem tudtunk sehova bemenni es a tesom is hisztizett,hogy nem akar menni sehova alljunk kint a hidegben es varjunk amig vki megjelen.Ahanyszor hivtam felre fele beszelt es csak azt hajtogatta,hogy '' Meg egy fel ora, meg egy fel ora es megyek'' ''Mar ott vagyok'' Vartunk......aztan mar teljesen at fagytam kint.Nagyon ideges lettem es elkezdtem kiabalni,hogy mikor jon mar ertunk vegre. Amikor haza ertunk hozzam vagta az egesz penzt es elkezdett velem kiabalni mint egy elmebeteg.Idegembe be mentem a szobamba es ki sirtam magam,nem akartam vele veszekedni,mert csak rosszabb lett volna.A gond az,hogy tudom,hogy hazudik nekem, mert a ''munkatarsaval'' tobb van koztok mint egy baratsag es ezt 2 eve titkolja, 2 eve emiatt nem lehetunk itthon amikor itt van, es emiatt veszekszunk neha.


Es eddig meg mindig en jottem ki hibasan, ahogy ma is en vagyok a hibas,mert halalra fagytam kint es haza akartam jonni, de mivel o itt volt ezert nem tudtam es ideges lett ram az anyam mert kiabaltam.


Oke,megertem,hogy rank keresi azt a penzt es allandoan ezzel jon,hogy Nekem be kell fogni a szamat mert o eltart engem es mit kiabalok en nekem semmibe nincs bele szolasom csak hallgassak el mindent es csinaljam azt amit o mond. Mindig ezt hozza fel, ezert vagyok mindig en a hibas. De ha megis penzt keress itthon vele akkor miert nem johetek be a hazba??


Most viszont en erzem hibasnak magam, lelkiismeret furdalsom van, magamat ostorozom a mai miatt es megbantam hogy kiabaltam vele de egyszeruen ki provokalta.Mar nem tudom hogy kezelni ezt a helyzetett.. Es most gondolom egy par napig normalisan hozzam se fog szolni..



2013. dec. 7. 00:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivan? Anyukád prosti, vagy miről beszélsz?
2013. dec. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Privát beszélgetést kezdeményezhetsz az osztályfönököddel. Akkor az ö kötelessége és felelössége elbírálni, hogy a testvéreddel együtt szükségetek van-e bármilyen külsö segítségre. Esetleg ö maga közbenjár az érdeketekben.


Anyukádnak nincs igaza. Nem vagy hibás, gyerek vagy és a testvéred is gyerek, nem tudjátok hitelesen felmérni a dolgokat. Épp ezért olyan szakavatott felnött segítségét kell kérni aki ismer benneteket.

2013. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Abban teljesen igazad van, hogy egy gyereknek nem az utcán van a helye és ha nem akarja hogy otthon legyetek akkor kötelessége egy helyet és felnőtt felügyeletet biztosítani nektek. Nem is értem hogy juthat valakinek eszébe, hogy a kollégáját/barátját/ bárkit a gyereke elé helyezzen, főleg ha szegény gyerek már közli hogy kint fagyoskodik.
2013. dec. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

ha elég pénzt a h beüljetek az se megoldás max. kevésbé rossz ennél. miért nem ő meg hotelbe a selyemfiujával?

tisztességesebb lenne

2013. dec. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Ditta323 ***** válasza:
76%
Teljesen nem normális dolog. Apukáddal milyen a viszonyotok? Esetleg nagyszülők? Mennyi idősek vagytok?
2013. dec. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Jogosan vagy dühös!!!

NEM vagy hibás egy picit sem!!!

Ha nincs más segítséged(apa,nagyszülő,bárki..)akkor keresd meg a területetekhez tartozó gyermekvédelmi dolgozót, akár a gyermekorvosod segítségével is felveheted vele a kapcsolatot,illetve személyesen is megkeresheted!!!

2013. dec. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem normális dolog az, ha kizár az anyád a lakásból!!

Gondolom (az írásod alapján), hogy kisgyerek vagy még, tehát teljesen természetes, hogy eltart, ez a kötelessége!

2013. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 II.Dartheon ***** válasza:
87%

Nem, azért ez nem normális amit leírtál.. nézd.. ha kizár a lakásból, amíg a pasival van, nyilvánvaló hogy kefélnek,nem?

Igazán beismerhetné h járnak, abból semmi rossz nem lenne..

lehet attól tart h nem fogadnád el? passz..

bár ez így elég durva..


amúgy mennyi idősök vagytok tesóddal, tudtok valahova máshova menni? rokonhoz, apátokhoz.. ilyesmi.

2013. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%

"Vartunk......aztan mar teljesen at fagytam kint.Nagyon ideges lettem es elkezdtem kiabalni,hogy mikor jon mar ertunk vegre. Amikor haza ertunk hozzam vagta az egesz penzt es elkezdett velem kiabalni mint egy elmebeteg.Idegembe be mentem a szobamba es ki sirtam magam,nem akartam vele veszekedni,mert csak rosszabb lett volna.A gond az,hogy tudom,hogy hazudik nekem, mert a ''munkatarsaval'' tobb van koztok mint egy baratsag es ezt 2 eve titkolja, 2 eve emiatt nem lehetunk itthon amikor itt van, es emiatt veszekszunk neha."


Szerintem itt arról ír, hogy az anyukája prostituált... Vagy ha nem, akkor milyen pénzt vágott hozzád? Miért kéne kizárnia titeket, ha pasija lenne? Miért menne a pasi szexelni nap közben oda, ahol gyerekek vannak. Nekem ebből az jött le hogy prosti.


Én elmennék a családsegítőbe tanácsért.

2013. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%

"Es megint a ''munkatarsa'' miatt veszekedtunk,"

Azért ne prostizzátok le az anyját a gyereknek, mert ez csak következtetés.

A munkatárs nálam azt jelenti, hogy van munkahelye anyukának. Az idézőjel meg azt, hogy a gyerek nem hiszi el, hogy csak munkatárs.

A pénzt azért is hozzávághatta a gyerekhez, mert az teljesen jogosan sérelmezte, hogy még pénzük se volt, hogy meleg helyen legyenek, amíg anyuka a pásztorórát tölti az emberrel.


Teljesen jogos a felháborodásod, anyádnak erre nincs mentsége.

Szerintem kiabálás helyett nyíltan mond a szemébe, hogy tudod hogy kefélnek, és több van köztük. Erre majd dühös lesz, és mond rá valamit. Mond meg neki azt is, hogy ti magasról tesztek erre, de ne hagyjon már kint titeket halálra fagyni, mert szégyenli ezt, vagy egyszerűen csak nem akarja bemutatni a munkatársát.

Beszélj vele. Gondolom azért ordítozik, mert bűntudata van amiért ezt teszi, persze nem ok nélkül. Csak úgy fogtok előrébb jutni, ha közlitek vele hogy nem vagytok hü..ék és tudjátok mi folyik körülöttetek, és képesek vagytok ezt elfogadni.

Nagyszülők, apa esetleg? Kivel milyen a kapcsolatod, mennyire laknak közel?

2013. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!