Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok, de az anyám...

19 éves vagyok, de az anyám elveszi a karácsonyra rokonoktól kapott pénzem, a születésnapi szintúgy A ballagási pénzem, több mint 100ezer, szintén elvették a szüleim 'kölcsön' viszont nem láttam azóta se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(decemberben volt a szülinapom, ma ötven ezremet vette el, összvissz talán 30 ezret hagytak meg a ballagási pénzemből nyár elején.

2013. dec. 29. 22:35
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

De hogy veszik el? Miért nem magadnál tartod? Vagy miért nem rakod be a bankszámládra?


A perselyedben tartod, vagy hol?

2013. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
49%

Nem is értem, ha nem laksz otthon már akkor hogy veszi el?

Viszont HA TUDSZ segíteni akkor meg segíthetnél nekik úgy hogy adsz amennyit tudsz. Ha meg ők kölcsön kérnek azt vissza kéne adják. A családi ügyek mindenhol ilyen problémásak? Hát ezt már nem hiszem el! (persze nekem is vannak, csak más jellegűek)

2013. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
93%
De mi az, hogy elveszik? Tedd be egy bankszámlára, pláne, ha nem is otthon élsz.. Nem értem, komolyan..
2013. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Megkapom, megkérdezi mennyit kaptam, másnap már nincs ott. Azért tudja elvenni, annak ellenére, hoyg egyetemista vagyok más városban, mert szülinapomon meg karácsonykor amikor a nagyobb pénzeket kapom, otthon vagyok mindenképp:S
2013. dec. 29. 23:01
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
ha albérletben laksz, ne járkálj haza csak kéthavonta.. :) a pénz meg legyen nálad.
2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mondod meg nekik, mennyit kaptál

2. Nem mondod meg nekik, hova tetted - magadnál tartod, a pénztárcádban

3. Az első adandó alkalommal mész, és beteszed a bankba

4. Akinek csak lehet, megmondod, hogy eleve utalva kéred a pénzt, amit neked szánnak

2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkapod a pénzt, tedd el a zsebedbe és hord magadnál, addig amíg el nem jutsz egy bankba. Éjszakára pedig tedd a párnád alá.

A szüleid ha megkérdezik, hogy mennyit kaptál mondd azt, hogy annyit amiből telik 1-2 pólóra és kész.

2013. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Megkapod a pénzt, és azonnal sétálj egy egy bankautomatához, ahol lehet befizetni is, és add fel a számládra.
2013. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be vhonnan egy kulcsra zárható ládát, és abba tedd bele a pénzt, vagy a pénzt dugd el olyan helyre azonnal, ahogy megkapod, ha nem tudod magadnál tartani, ahol nem találják meg rögtön. Ja, és ha kérik, azt mondod, NEM, anyu / apu, a múltkor elvett pénzt sem adtátok vissza, nekem meg szükségem van rá. Vagy tarts mindig magadnál.
2013. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

19 éves vagy,nem otthon élsz,é elveszi a pénzed?Minek adod neki oda??

Nekem ha elveszik vissza is adják és otthon élek ! Tesommal úgyszint!

2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!