Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint sose leszek...

Anyukám szerint sose leszek boldog, mért mondja ezt?

Figyelt kérdés

A testvéremtől tudom, hogy anyukám komolyan aggódik, hogy nekem sose lesz senkim, sose lesz munkám, és semmi! Nem vagyok ennyire szerencsétlen, miért hiszi, hogy mégis??? Van barátom (esküvőt tervezünk), éppen munkát keresek, és felvételizek egyetelmre is. Mi a baja velem?

26n


2014. jan. 6. 23:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha találsz munkát azzal bebizonyítod hogy nem vagy az,meg mond meg neki hogy te igy vagy boldog és kész,ne törödj vele
2014. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben semmi rosszindulat nincs, néha túlaggódják magukat, de az idő majd téged igazol.addig meg beszélgess vele.
2014. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Tipikus "mérgező szülő"

Menekülj.

De a testvéredtől is, aki ilyen nagy örömmel-kárörömmel "tolmácsolja" anyukád üzenetét, és ahelyett, hogy leállítaná ezt a negativ sugallatot, még fokozza is.

2014. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindhármatoknak küldtem zöldet.

A testvérem nem kárörömből jegyezte ezt meg, ebben biztos vagyok! Nagyon szoros a kapcsolatunk, sose bántanánk egymást.

2014. jan. 7. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is megkaptam! "nem találsz munkát" találtam, ezután jön ez: "úgyse bírod sokáig", bírtam, fél év múlva csoportvezető lettemm 39 emberem volt. Ezután elöltöztem ezt kaptam: "1-2 hónap és úgyis hazajössz, nem fogsz tudni egy háztartást elvezetni". Azóta is nélkülük élek, boldogan. Férjem van és egy gyönyörű 2 éves fiam. Férjem 10 kilót szedett fel amítóa együtt vagyunk, gondolom akkor jól főzök ;) Szóval fel a fejjel! És én nem csak anyámtól kaptam, hanem az egész családtól...
2014. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!