Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne elintezni,...

Hogyan lehetne elintezni, hogy az alkoholista apamat elvigyek valahova?

Figyelt kérdés

Nem lehet mar elintezni azt, hogy a beleevyezese nelkul elvigyek?

Elegem van mar belole, eddig meg "csak" ivott, de most mar dolgozni sem megy egy honapja, es egyre idegesebb vagyok, minden reggel bosszusan ebredek fel, mar a jegyeim is leromlottak kicsit, nem birom mar, hogy egesz nap itt dulongel reszegen,, lelkileg is zaklat, probalja gyakorlni rajtam a hatalmat! Segitsetek!


2014. jan. 14. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Nincs mód.

Max. akkor viszik be, ha teljesen kiüti magát, de akkor is rögtön visszajöhet, amint magához tért.

Az alkoholisták gyógyszeres kezelése egyébként se működik anélkül, hogy a páciens ne akarja.

2014. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy nem lehet elintézni.

Vagyis elvinni éppen elvihetik, kimossák a gyomrát, utána pedig kiszámlázzák a mentő és a gyomormosás költségét. Nem hiszem, hogy ez hiányzik.

Ha részegen olyat csinál, agresszív, őrjöng, bántalmaz, stb. akkor lehet rendőrt hívni, indulhat is eljárás akár, de amíg vér nem folyik, addig nem fogják bezárni.

Ezek egyébként mind személyes tapasztalatok, jómagam is egy alkoholista, agresszív ember lánya vagyok.

Amikor nagykorú lettem, kénytelenek voltunk anyukámmal elmenekülni otthonról, volt eljárás is apám ellen, de soha semmi nem történt. A szüleim akkor elváltak, anyukám az ő anyukájánál húzta meg magát, egy ideig én is a párommal, majd pedig a párommal külön mentünk. Azóta béke van, azóta apám is rájött, hogy mennyi rossz dolgot csinált, hogy mennyire az alkohol rabja lett, mennyit veszített, így próbálja rendbe hozni a dolgokat, én pedig ezt értékelem, így több évnyi nem beszélés után újra valamilyen szinten nyitottam felé.

2014. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!