Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők mit kezdenek...

Azok a szülők mit kezdenek 25-35 éves nagy fiúkkal, aki még nem nős és barátnője sincs? Őket is unszolják legalább úgy család alapításra, mint a korabeli lányokat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, csak talán kevésbé intenzíven. Mert ugye az unoka az nagyon kell(ene).
2014. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. (Sejtem mit gondolsz: "Ha a fiúkat nem akkor a lányokat miért??" Válasz: nem tudom, nem vagyok szülő)
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azért a 25 és 35között még fényévek vannak....inkább 30+-al kezdtem volna,de ahogy gondolod.
2014. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi bajom van nekem ebből. 25 éves srác vagyok. Anyám van mikor nagyon aprító fokozatba kapcsol...

Ilyenkor mondom neki hogy mit tudom én mi lesz ķésőbb meg nem akarom komoly kapcsolatba tenni magam, mert csak abban vagyok biztos hogy bizonytalan vagyok.

2014. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
27 éves a fiam, és hol van valakije hol nincs. Én nem nyaggatom sem az esküvővel (minek, majd ráér) az unoka miatt sem, mert nem igazán vágyom unokákra. Dolgozom, megvan a magam élete, nem fér bele, hogy babázzak.. De ha egy nap elém állna hogy nősülni akar vagy gyereke lesz, akkor ráérek majd örülni neki. A lányom 23 éves, őt sem nyaggatom..
2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem elfogadták hogy nem lesz gyerek, a lány akivel együtt vagyok szintén hasonló álláspontot van.
2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én egyetlen gyerekemet sem unszolom/unszoltam - a családalapítás meg gyerekvállalás magánügyük, nekem semmi beleszólásom.
2014. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem őket is noszogatják, csak náluk korban tovább várnak. Egy nőnek azért jó, ha 30 alatt, vagy 30-35 éves kor között szül, mert utána már nehezebben is sikerül és kockázatosabb is. Ezzel szemben, ha egy férfinek még 35 éves kor körül/után sem késő szülővé válnia, ha a párja fiatalabb.
2014. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Mondok neked egy személyes példát. Nálunk ez az unszolós állapot kb 12 éves koromtól 22-ig, az apám halálig tartott.

Ő ugyanis állandóan azt mondta h kellenek a nők még az anyám azt h tanuljak na én utóbbit választottam (de több is van mint 10 osztályom, apámmal ellentétben) meg is van az eredménye. És már az unszolást se kell halhassam anyámnak tök mind 1 h van e nőn v nincs neki se kell új pasi, csak tanuljak.


És tudom h totál ciki vagyok mert nekem a diplomám fontosabb mint a csajozás de legalább nektek több jut.

Nekem jó így ahogy vagyok.


25 F

2014. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!