Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Lányomra rá írt facen egy srác,és három nap után azt akarta a srác,hogy menjen el hozzá./Azt tudni kell,hogy soha nem beszéltek személyesen előtte.Csak facen ismerősök/.Én nem engedtem el,hiszen három napja írnak csak egymással,és amúgy is mért a lány menjen a fiúhoz először.Nem egy faluban lakunk.Ti mit csináltatok volna helyembe? Elengedtétek volna?
2014. febr. 1. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lányod?
2014. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól is függ, hány éves a lány.
2014. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon jól tetted, hogy nem engedted el!

1. Nem is ismerik még egymást. (Az én lányom se járkáljon idegen pasikhoz.)

2. Ha ismernék is egymást már hosszabb ideje, akkor se a lány menjen, hanem a srác jöjjön! Illedelmesen mutatkozzon is be neked, ahogy Azt anno kellett csinálni!

2014. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16 éves.De én is úgy gondolom,hogy ne a lány menjen,főleg első "randinál"
2014. febr. 1. 11:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem engedtem volna, (bàr anno èn mentem az első randira -màra màr fèrhemhez) de azêrt jobb az ha a fiu megy első nèhàny randi erejèig....
2014. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a fiú bunkózott a lányommal,mert nem engedtem el hozzá.szerintem rosszul kezdődött volna,ha már most így bánik a lányommal.
2014. febr. 1. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha voltak is kétségeid, hogy jól döntöttél-e, a fiú reakciója szerintem bőven eloszlathatta. Jól tetted, hogy nem engedted el.
2014. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.így nincs lelkiismeret furdalásom :)
2014. febr. 1. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem engedtem volna el, maximum a srác jöhetett volna hozzám. Ha látom rajta hogy normális, nem piál, nem drogos, akkor később a lányomat is elengedtem volna. Na de az hogy bunkózott a lányoddal, mert nem engedted el, nonszensz és jól tetted, hogy nem engedted.
2014. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A 16 éves lányod még kiskorú.

2. Első randevúra nem lakásra megyünk.

3. A második randevúra sem.

4. Nyilvános helyen találkozhatnak, miután bemutatkozott neked és/vagy a papának.



Kiskorú főleg nem megy randevúra az interneten kötött "ismerőssel".

2014. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!