Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvesztettem az Anyukám...

Elvesztettem az Anyukám bizalmát mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon beváltoztam és nem jó értelembe. Tudom, hogy dolgozatot írunk nem tanulok rá és Anyunak aztmondom, hogy nem tudtam róla. Ő mindig aztmondja, hogy kijavíthatom, de mint minden hazudozó egyszer mindenki bebukik. Ez történt most velem is. Megtudta, hogy a szemébe hazudtam és alapból rosszul éreztem magam mikor elmondtam, de nem mertem neki elmondani az igazat. Remélem valaki tudna adni tanácsot Anya nekem nagyon fontos.

#tanulás #iskola #anya #szülő #bizalom #taulmányi eredmények
2014. febr. 3. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az már nagyon jel, ha felismered, hogy a viselkedésed gáz. :) Ez az első lépés a változás felé!

Először is ülj le Anyuddal beszélni, mondd el neki, hogy tudod, hogy rossz úton jártál, de beláttad, hogy ez nem jó. Ezt nagyon értékelni fogja!


28n

2014. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

És főleg: NE VERD ÁT mégegyszer!!!

Biztos nem örül, ha éppen lusta voltál és nem tanultál, de sokkal rosszabbul esik egy szülőnek, ha hazudnak neki.

(És nem utolsó sorban sokkal gerincesebb dolog vállalni a felelősséget azért, amit tettél.)

2014. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem beváltoztál, kisember, hanem megváltoztál. Nyílván serdülsz. A hazudozás nem jó dolog, de az sem jó, ha amiatt hazudozik az ember, mert az anyja mindnet tudni akar róla.


Nem vesztetted el az anyukád bizalmát. A hazudozást fejezd be, és ha valamit nem akardsz anyunak elmondnai, akkor ne mondd el. Ha valamit nem mondasz el, mert a te titkod, az még nem hazugság - de ha rákérdez, hogy lesze-e doga és te azt mondod, hogy nem, és nem is tanulsz, utána pedig rossz jegyet kapasz, akkor jogosan ég a képed.


Kérj tőle bocsánatot és máskor ne hazudozz.

2014. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És bocs az elütésekért, nagyon fáradt vagyok.
2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!