Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtaláltam facebookon az...

Megtaláltam facebookon az apámat aki elhagyott?

Figyelt kérdés
sziasztok 13 éves vgyok és utoljára 9 éves koromban látogatott meg apám..hír sincs róla.. és már régebben megtaláltam a facebookon de nem tudom hogy ő e az de ő is miskolcon született és a neve is ugyan az... van róla kép de az a nagy kínos helyzet hogy teljesen..elfelejtettem hogy hogyan nézett ki ! alapból semmi ! nem is ismerem fel most mutassam meg anyának?? a testvéremet ( féltesvér) neki ott van az ismerősei között mondtam anyának réggebben de félek hogy .. olyan kínos évek óta nem beszéltünk róla és azt hiszik hogy hajléktalan lett már .. most mit tegyek ?

2014. febr. 14. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
ja..és van egy kis lánya is pár hónapos... úgyhogy nagyon kivagyok akadva..
2014. febr. 14. 20:31
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
ha szeretnéd vele felvenni a kapcsolatot akkor lépéseket kell tenned..gondolom először is anyukáddal kéne ezt megbeszélni, megnézze egyáltalán ő e az.
2014. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
84%

Nehéz lesz, amit mondok, de szerintem ne erőltesd. A párom életében négyszer látta az apját, aki mind a négy alkalommal részeg volt. Nem is kereste a lányát és nem is érdekelte, mi van vele.

Tudom, hogy jó lenne látni az apádat, de jó eséllyel magadnak fogsz még több fájdalmat és bonyodalmat okozni.

2014. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyudnak mutasd meg és irjál rá, ha õ az.Hajléktalannak nem hiszem,hogy van facebookja.
2014. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, lehet nem is ő az. Nem tudom mennyire gyakori a vezetékneved, de elég nagy Miskolc:) szóval lehet nem ő az. Ha nem kínos megkérdezhetem miért nem találkoztatok 4 éve? Ennyire nem emlékszel az arcára? Mástól nem tudod megkérdezni? Olyan valaki rokontól akiben megbízol? Nem bántani akarom anyud, nem ismerem de nem lehet hogy letagadná ha valóban ő is az. Nagyszülőnek megmutatni a fényképet?
2014. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

jájjj, anyám, ezt kár lenne kihagyni...


én 5 kes vagyok de vissza maradt és buktam is .. és nincsennek barátaim mert magántanuló vagyok (az iskolába járok be) de csak én és a tanár van az órákon és az lenne a kérdésem hogyan tudnék vele beszélgetni ill. hogy szólítsam meg ? 13/L

2014. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha fent vana facebookon, akkor ő is rádkereshetett. Szóval 3 lehetőség van:

1. Ő az, rádkeresett, meg is talált, de nem akarta felvenni veled a kapcsolatot

2. Ő az, de annyira nem érdekled, hogy rád se keresett

3. Nem ő az.

Szóval lehet jobb lenne, ha hagynád, ha ő ilyen piszok alak, hogy 4 évig nem néz a gyereke felé, akkor az ő baja, ne okozz magadnak fájdalmat. Esetleg majd később, ha nagyobb leszel és jobban el tudod viselni.

2014. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!