Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lesz ebből? A többi lenn.

Mi lesz ebből? A többi lenn.

Figyelt kérdés
Édesapámmal élek már több mint 7 éve. Szemmel láthatóan napról napra egyre jobban iszik. Én még tanuló vagyok. A múltkor arra jöttem haza, hogy dűlöngél és szinte már alig áll a lábán. A mai napon kitalálta hogy húst süt és majdnem felgyújtotta a konyhát. Egyszerűen nem bírom idegileg amit tesz. A múlt alkalommal könyökkel pofán vágtam ő rám hívta a rendőröket be is vittek 12 órára. Lelkileg és emberileg már néha elviselhetetlen az amit tesz. A rezsit nincs miből fizetni lassan se net se áram se víz nem lesz. Totál egyedül vagyok a gondjaimmal szinte már másfél éve mély ponton. Mit csináljak, min változtassak hogy jobb legyen vagy valami fejlődés történjék?

2014. febr. 19. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Költözz el.
2014. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nincs saját fix jövedelmem és az iskolát ezzel a szakmával (ami jól megy) el szeretném végezni. Ráadásul nincs kihez költöznöm nincs egyetlen más rokonom sem, barátaim szinte nincsenek aki meg van az a néhány csak haveri alapon ismerem és úgysem fogadna be.
2014. febr. 19. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a bánata apádnak?

miért iszik?

2014. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt nem tudom és ő se beszél róla de ránézésre is úgy néz ki hogy eg magának való bunkó volt mindig is és most hogy egyedül van azt gondolja hogy mindent megtehet ezért iszik csak nem gondol bele a következményekbe
2014. febr. 20. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Kollégiumi lehetőség nincs?
2014. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kollégiumba én nem szívesen mennék mivel itthon jobban szeretek tartózkodni mint idegen környezetben
2014. febr. 22. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Idd meg előle a piát, fú, hát én itt most nem tudok tanácsot adni :/
2014. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mégis tudok, beszélgessél vele, esetleg mondj neki vicceket, vidítsd fel:)
2014. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"kollégiumba én nem szívesen mennék mivel itthon jobban szeretek tartózkodni mint idegen környezetben



"

Ezt megértem. De én személy szerint nem hiszek benne hogy alkoholistát meg lehet változtatni.

2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"De én személy szerint nem hiszek benne hogy alkoholistát meg lehet változtatni."

Nem akarlak megsérteni de ez egy elszomorító mondat volt.

2014. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!