Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogyha felnőtt...

Mit tegyek, hogyha felnőtt férfi létemre a szüleim akarják megmondani, mikor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok, de ennek ellenére a szüleim mintha ezt figyelmen kívül hagynák. Meg akarják azt is tiltani, hogy sétálni menjek, pedig soha nem volt dolgom se kábítószerrel, se alkohollal stb. Mit tegyek, külön költözni még nem tudok, hiszen a fizetésem havi 24 ezer ft, ami a nullával egyenlő?!

2014. márc. 22. 15:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
És mi van, ha meg akarják tiltani? Ha el akarsz menni, akkor elmégy, eröszakkal nem tarthatnak vissza.
2014. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Akkor viselkedj is felnőttként. Meddő vitákba ne menj bele. Ha kedved tartja elmenni otthonról, menj el, csak mond, hogy mikor érsz haza, és keress munkát.
2014. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
17%
Havi 24 ezer forintos fizetéssel te nem igazán dolgozol napi 8-10 órákat. Így ha otthon vagy szinte egész nap, és csak napi 1-3 órát dolgozol vagy segélyt kapsz, akkor szépen befogod pici szádat, és eltűröd, hogy a szüleid gyerekként kezelnek. VAGY legyél végre tényleg férfi ., és állj a lábadra. Dolgozz rendes munkahelyen napi 8-9 órát, mindjárt nem 24 ezer forint lesz a fizetésed.
2014. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

"Havi 24 ezer forintos fizetéssel te nem igazán dolgozol napi 8-10 órákat. Így ha otthon vagy szinte egész nap, és csak napi 1-3 órát dolgozol vagy segélyt kapsz, akkor szépen befogod pici szádat, és eltűröd, hogy a szüleid gyerekként kezelnek. VAGY legyél végre tényleg férfi ., és állj a lábadra. Dolgozz rendes munkahelyen napi 8-9 órát, mindjárt nem 24 ezer forint lesz a fizetésed."


Napi hat(!) órát dolgozom, ráadásul keményen! Szóval jó lenne, ha nem ítélkeznél látatlanban!!

2014. márc. 22. 16:13
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Mivel jön ki az a havi 24ezer pénz?
2014. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

Ne viccelj már!! 6 óra kemény munkával havi 24 ezer forint?? Én napi 4 órával majdnem 50 ezret kerestem amikor takarítottam egy iskolában.

Akkor meg pláne legyél férfi, és keres olyan munkahelyet ahol kemény munkával legalább 80 ezret megkeresel...

Attól hogy lepontoztál még nem leszel férfi..:)

2014. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Én napi 4 órával majdnem 50 ezret kerestem amikor takarítottam egy iskolában."


Mert te be voltál jelentve valószínű, szóval megint okoskodsz, holott semmit nem tudsz a világról, meg az országról...

2014. márc. 22. 16:18
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Költözz le a melléképületbe vagy a fáskamrába. Így közel is maradsz, de a magánszférád is nagyobb lesz. Átmeneti megoldásnak nem rossz. Nyilván a kamrát képletesen kell érteni.
2014. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%
Hahó, nyugi. Mi a szakmád? Mit tanultál? Jártál fősulira? Hiába vársz okos válaszokat, itt csakis egyetlen megoldás van. Egy huszonéves férfi(!) akadjon le a szüleiről, és onnantól kezdve megszűnnek ezek a megaláztatások.
2014. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35%
Ja, #6-os tipikusan hibásan felállítja a maga kis összefüggését, de rálátás nuku. Nem kéne emiatt ekézni a kérdezőt.
2014. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!